חיפוש


אנג'לסי

חוויה מסבירת פנים, על סף המיסטית, חגיגה של כתיבה ייחודית, סאונד נוסטלגי עשיר, עיבודים מלוטשים וחברות טובה.שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע עמידה


אלבום הבכורה מ 2014 זכה להערכת סצנות האינדי בארץ ובאירופה, קיבל ביקורות מהללות ואף הוכרז כאלבום השנה במדיות שונות. לאחר מסע של מאות הופעות בארץ ובעולם, הלהקה עובדת על אלבומה השני המצופה, המיועד לצאת ב 2018.

להמשך הטקסט

18
ינואר

2018

ג'אז בצוללת: SHALOSH

התופעה האינסטרומנטלית הישראלית שבתוך שלוש שנות פעילות הספיקה להופיע על כמה מהבמות החשובות בעולם, והופיעה יותר מ250 הופעות בעולם בשנתיים האחרונות.


שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע ישיבה


להקת ג'אז שמתנהלת כמו להקת רוק מהניינטיז, או להקת רוק שמנגנת ג'אז, תלוי איפה יושבים. מוזיקה מחוספסת, אקוסטית, פרוגרסיבית, שנמנעת מחוקי ז'אנר כזה או אחר. למרות מבנה הטריו הסטנדרטי (פסנתר, קונטרבס, תופים) ושורשי חברי ההרכב במסורות הג'אז והאלתור, המוזיקה של שלוש מקבלת סגנון משלה בין ז'אנרים כמו: רוק, קלסי, אלקטרוני ומוזיקת עולם.


בין 2008 ל2014 קיימו אסייג ושטרן שותפות מוזיקלית טראנס אטלנטית בעקבות מגוריו של גדי בניו יורק, והתברגותו בסצנת הג'אז שם. אבל בתחילת 2014 החליטו על הקמת SHALOSH בתור להקה במשרה מלאה. דוד מיכאלי, הוא אחד המוזיקאים הצעירים המבטיחים ביותר בארץ, ובמהרה צירפו אותו מתן וגדי ללהקה.

מאז הפקת אלבום הבכורה שלהם The Bell Garden,במרץ 2014,  הספיקו shalosh לעורר הדים ועניין בלתי רגיל, במיוחד במדינות אירופה.


האלבום קיבל תשומת לב רבה ותשבחות מן העיתונות בארץ ובעולם, כאחד מאלבומי הבכורה המבטיחים של השנה. האלבום נוגן מעשרות אלפי פעמים ברשתות האינטרנט השונות, הושמע ברדיו בארץ, בברזיל, אנגליה, פולין, גרמניה, אוסטריה וארה"ב, ועותקיו נמכרים ביפן, אירופה וארה"ב. יחד עם זאת, הלהקה ערכה סיבובי הופעות באנגליה, גרמניה, צרפת, צ'כיה, פולין, בלגיה, אוסטריה, שווייץ, איטליה, לטביה, אלבניה, הולנד, רומניה, וטורקיה .


שלוש מתבלטת מאוד בסצנת הג'אז העכשווית בכך שהלהקה מונהגת ע"י שלושת חברי ההרכב ולא ע"י נגן מוביל יחיד. מה שמאפשר למוזיקה להנות מהתפתחות אמנותית משותפת, ונטולת אגו. המוזיקה של שלוש מגיעה ממקום רגשי ופונה אל אותו המקום הכי עמוק וטהור בתוך הג‘ונגל האורבני הקר.


גדי שטרן: פסנתר | מתן אסייג: תופים | דוד מיכאלי: קונטרבס

להמשך הטקסט

17
ינואר

2018

להקות צעירות

הדור החדש במוסיקה הישראלית בא ללמד את הזקנים דבר אחד או שניים. ערב עם מיטב ההרכבים הצעירים המקומיים.


שימו לב: פתיחת דלתות: 20:00 שעת הופעה: 20:30. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


מיכאל והנודניקים

האנושות הנכונה

קליק

אדויל בארבע בבוקר

 ליטל ביטל

CosmicBackground

להמשך הטקסט

15
ינואר

2018

החצר האחורית | החצרנים חוזרים במופע ואלבום חדש: החצר האחורית 2

ארבע שנים לאחר צאת אלבום הבכורה שלהם "החצר האחורית", חוזרים החצרנים אל הבמה במופע בו יבצעו שירים מאלבומם החדש "החצר האחורית 2" ומאלבום הבכורה. יענקל'ה רוטבליט~ תומר יוסף~ גדי רונן~ איתמר ציגלר ~ רון בונקר


שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע ישיבה


בין השירים: "אחד משלנו", "מענה קולי", "הסיפור הגדול", "פצצה מתקתקת", "לשרוק בחושך" ו"נגמרה המסיבה". להיטים אשר הפכו לפס הקול של החיים של כולנו באי הקטן והמשוגע ביותר במזרח התיכון.


"החצר האחורית" חבורת המוזיקאים המוכשרת בה חברים תומר יוסף, איתמר ציגלר וגדי רונן, אשר מלחינה, מעבדת ומבצעת את השירים שכתב יענקל'ה רוטבליט.
החצרנים ידועים בשילוב בין תכנים חברתיים- פוליטיים ואנרגיות מוסיקליות קצביות ומגוונות.


"החצר האחורית לא דופקים חשבון. שירי יענקל'ה רוטבליט עדיין בועטים, בזכות המופע המרשים של "החצר האחורית"." (לילית וגנר, ידיעות אחרונות)


"החצר האחורית בהופעה עושים מוזיקה שמחבקת. ההרכב הרב זרועי כבש את הבארבי עם הופעה שהרגישה על הספקטרום שבין טקס חתונה לקרב אגרוף אינטימי, והרבה מזה בזכות הקוליות של יענקל'ה רוטבליט."
(יאיר בריל, עכבר העיר)

להמשך הטקסט

13
ינואר

2018

אלון עדר ולהקה | סיבוב הופעות "השמרנים שוב באופנה" | מופע פותח: דניאל גמליאלי

אלון עדר חוזר לשתף פעולה עם להקה (הלוא הם ה-להקה בה' הידיעה, ללא ה' הידיעה) לאחר צאת האלבום השישי השמרנים שוב באופנה, שעל בואו בישרו הסינגלים ״הרבה להגיד״, ״אל תעזבי אותי״ ו״שיר לאמא״ הממכר.


שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע עמידה


שנתיים אחרי הפריצה הגדולה של אלון עדר עם "קצת אהבה לא תזיק" וכשנה אחרי שהוציא את אלבום ההמשך לפרויקט המקלדות היצרי שלו, "קסיו זעם" שהפכו את עדר לאחד מהיוצרים המוכשרים והמבטיחים במוסיקה הישראלית, חוזרים אלון עדר ולהקה עם שירים מהאלבום האחרון "השמרנים שוב באופנה" ושירים חדשים מהאלבום הבא.


בניצוחו של עדר, הלהקה הכוללת אף כלי מיתר ונשיפה, מביאה איתה רגישות אינסופית וניסיון מוסיקלי עשיר, מציגים רוקנרול קלאסי המושפע מהרוק המתקדם של שנות השבעים בישראל בשילוב מוזיקה אלקטרונית ושחורה, לצד שירי משוררים מלאים בהומור. הכישרון מתפרץ בחן ואמת שיוצאים בכל פעם, והופכים כל הופעה לשיכרון חושים של אהבת מוסיקה, רגש ומקצב מסחרר ועשיר.


אלון עדר – פסנתר, גיטרה ושירה

ספי ציזלינג – חצוצרה

אבנר קלמר – כינור

רן דרום – גיטרה חשמלית

נדב הולנדר – בס

יונתן רוזן – תופים

להמשך הטקסט

11
ינואר

2018

ג'אז בצוללת: רמי ושלומי אלסטר | ColorfulBlue

במשך שנים של נגינה ויצירה משותפת, נראה לנו שמתגבש לו צליל ייחודי, במיוחד עקב החיבור שלנו לכלי נשיפה וריבוי הסגנונות שמהם הושפענו. סגנונינו נע בין המוכר והקליט ועד ליצירות מורכבות של מוסיקה אקספרימנטלית, כאשר ניתן לשמוע את הייחודיות שלהם גם במסגרת היותר מוכרת.שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע ישיבה


מאז 1995 הקמנו הרכבים מגוונים, ביניהם הרכבים סטנדרטיים של סקסופון, טרומבון, בס, גיטרה או פסנתר ותופים והרכבים פחות שגרתיים כגון הרכב עם ארבעה סקסופוניסטים, טרומבון ותופים וכמו כן שישיית כלי נשיפה עם תופים.

במסגרת הרכבים אלו אנו מנגנים חומר מקורי ועיבודים ייחודיים לסטנדרטים בסגנונות שונים: בלוז, בי-בופ, הארד-בופ, ג'אז לטיני (אפרו-קובני וברזילאי ) פנקי, מודלי, בלדות, שילוב מוסיקה ערבית-יהודית וקטעים ייחודיים-ניסיוניים פחות מוגדרים מבחינה סגנונית (מעין חבור מספר סגנונות). המוסיקה היא ווקאלית ואינסטרומנטאלית.

אלבום הג'אז הלטיני שלנו A New Beggining (ג'אז עם השפעות ברזילאיות ואפרו-קובניות) מופץ כעת ב cdbaby.


כמו כן סיימנו את הקלטתו של אלבום הג'אז שלנוColorful Blue. אלבום הארד בופ בו קטעים בעל מאפיינים מסורתיים יותר כמו גם קטעים יותרחדשניים.


כעת אנו לקראת סיומו של אלבום הפאנקי והפיוז'ן שלנו  Rebolution. שוב עולם אחר לגמרי משני האלבומים הקודמים.

באלבומים, כמו גם בהופעות, אנו משתפים פעולה עם נגנים וזמרים\ות מהמובילים בארץ.

 

 

להמשך הטקסט

10
ינואר

2018

אסתר רדא *** Different Eyes | מופע פותח: בר רוזנר ווקס

אסתר רדא יוצאת לסיבוב הופעות השקה לאלבום השני ועטור השבחים DIFFERENT EYES. במופע החדש רדא, אחת הפרפורמריות הכובשות והמוערכות בארץ , תבצע שירים מתוך האלבום החדש ולהיטים מאלבום הבכורה שאיתו פרצה לחיינו.


שימו לב: פתיחת דלתות: 20:00 שעת הופעה: 21:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע עמידה


"שלוש שנים מאז אלבום הבכורה שלה, רדא ממשיכה להרשים בקולה העמוק והחם ובגרוב שמסחרר ביחד ג'אז, סול ו-RNB. השירים שלה הם רק תירוץ להפגין את עוצמת נוכחותה. וזו, ככל שהיא סוליסטית, גם משתלבת עם אחרים ומאפשרת להם לבטא את מיטבם." [תימורה לסינגר / גלובס]


גיא סטריער- גיטרה
גל דהן- סקסופון
מעיין מילוא- טרומבון
ליאור רומנו- קלידים
דן מאיו- תופים
שני שביט- בס

להמשך הטקסט

9
ינואר

2018

ג'ימבו ג'יי ולהקת ספא

הסיכוי שיש כאן מישהו שעדין לא נחשף לג'ימבו ג'יי הוא די אפסי, מדובר באחד מהמוזיקאים המסקרנים והמבטיחים בארץ.שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע עמידה


"בואו לפני", אלבום הבכורה של הראפר, השחקן ומשורר הספוקן וורד (שירה מדוברת) ג'ימבו ג'יי יצא לאור לפני כמה חודשים ויחד איתו סיבוב ההופעות ארצי, אבל כזה שמגיע עם חותמת איכות מהשטח וכולנו יודעים שהשטח אף פעם לא משקר – הופעות שמלאות עד לאפס מקום, שירים שנהפכו להימנונים וקהל שלא יכול להישאר אדיש לאיש, ללהקה ולתופעה לאורך כל המופע.  במופע ג'ימבו וההרכב מבצעים את כל שירי האלבום, כולל הלהיטים "עשיתי","תזכרי","רק אש", "עזבנו את תל אביב" ועוד הפתעות נוספות.


האלבום "בואו לפני" הופק על ידי איציק פצצתי, ומורכב מעשרה שירים שהחלו כראפ-פואטי בערבי השירה של "פואטרי סלאם", וקיבלו עיבוד מוסיקלי בשלב מאוחר יותר. ההפקה שמה את המילים במרכז, ומדגישה הן את העברית הייחודית והמוקפדת של ג'ימבו, והן את הראפ הוירטואוזי שלו.

מלבד קריירת הסולו שלו, ג'ימבו ג'יי מהווה כיום את אחד היוצרים המשמעותיים בהיפ הופ הישראלי: חבר בהרכב ויקטור ג'קסון, כותב ושחקן ראשי בהצגות הראפ והשירה המדוברת "העיר הזאת", "הטרגדיה של מקבת" ו"תיכון מגשימים", ומראשוני המשוררים בערבי "פואטרי סלאם".
האלבום יוצא במסגרת לייבל "בְּדִבּוּר" מבית תיאטרון האינקובטור.


ברשתות החברתיות לא מספיקים לדבר ולהאזין לשירים שלו, הוא בין האמנים המושמעים ביותר בארץ בתחנות הרדיו והתקשורת לא מפסיקה לפרגן:

 

"מהנה, שנון, נטול פוזה ומעורר הזדהות, עומר הברון (ג'ימבו ג'יי) הוא שם נוסף שכדאי לאמץ בסצנת ההיפ הופ" (יהודה נוריאל, 7 לילות)

"הברון אחראי על אלבום שכולו כיף טהור, פצצות גרוב- רוק ורימוני מילים, תענוג אחר תענוג" (נדב מנוחין, וואלה)

"בואו לפני" שלו מציע היפ-הופ אינטליגנטי ואלגנטי, תוסס ועסיסי, בשרני ובעיקר מקורי" (עמוס אורן, הבמה)

להמשך הטקסט

6
ינואר

2018

לולה מארש | Lola Marsh | ההופעה נדחתה! בקרוב נעדכן אודות התאריך החדש!

לאחר סיבוב הופעות עולמי אינטנסיבי, חברי להקת לולה מארש מגיעים עם האלבום החדש לצוללת ירושלים.שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע עמידה


לא מעט הספיקה הלהקה שהוקמה לפני כחמש שנים ע"י יעל שושנה כהן וגיל לנדאו, שהופיעו בתחילה כצמד וכיום הם הרכב של חמישה נגנים שחתום בלייבל הבינלאומי "יוניברסל" ומופיע ללא הרף על במות נחשבות בארץ ובחו"ל. השירים של הלהקה מככבים במצעדים, בפרסומות ובסרטים ברחבי העולם, בין היתר בסרט  ' 'Criminal בכיכובם של קווין קוסטנר וגל גדות.


במקביל לפעילות הבינלאומית המרשימה, הלהקה שיחררה את המיני אלבום "You're Mine וביוני האחרון את אלבום הבכורה Remember Roses . שני האלבומים זכו לאהדת הקהל והמבקרים כאשר הסינגלים שיצאו מתוכם עלו במגזינים נחשבים בחו"ל, קיבלו חשיפה עולמית, טיפסו לראש מצעד השירים הויראלים ב-SPOTIFY ובאייטיונס, כיכבו בתחנות רדיו פופולאריות ברחבי העולם ובפלייליסט יום של גלגלצ, הגיעו למליוני האזנות תוך זמן קצר והם ממשיכים לככב במצעדים בינלאומיים.


לולה מארש היא אחת מלהקות האינדי פופ העסוקות בז'אנר וההופעות שלה הפכו למבוקשות בזכות נוכחות בימתית בלתי נשכחת, עיבודים מרגשים, סאונד מהוקצע, דינמיקה מלוכדת בין הנגנים וזמרת עם קול כובש שסוחף ומהפנט את הקהל.

בינואר הקרוב תחזור הלהקה מסיבוב הופעות בילנאומי ארוך ותגיע להופעה מיוחדת בצוללת.


"If you’re looking to fall into an alternative folk trance, Lola Marsh has you covered"NYLON

"Lola Marsh brings forth a sweet folk pastiche, balancing singer's dreamy, seductive warble"billboard


יעל שושנה כהן- שירה ראשית, גיטרה אקוסטית, יוקללה ופרקשן | גיל לנדאו- גיטרות וקולות | מתי גלעד- בס וקולות |  דקל דביר- תופים וקולות |  קלידים – רן גיל

להמשך הטקסט

4
ינואר

2018

ג'אז בצוללת: נועם דוד & שי בכר דואו | "אלף מלודי"

נועם דוד, אחד המתופפים המבוקשים בסצנת הג'אז הישראלית, מצא קשר מיוחד בין מקצבים ובין אותיות השפה העברית, אשר מהן הוא שואב השראה לעיבודים וללחנים מקוריים.


שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע ישיבה


נועם דוד מזוהה עם סגנון נגינה ייחודי, עשיר במקצבים פוליריתמיים, שהשפיע על מתופפים ומוזיקאים רבים. הרעיונות הפוליריתמיים שלו מאפשרים לו, למשל, לקחת שיר ישראלי כמו "ארבעה אחים" של נעמי שמר, שיר אותו אהב עוד כילד והמתאר את ארבעת האחים בהגדה של פסח, ולמצוא בו יחסי מקצבים של שבעה רבעים על שלושה. ואז, הוא מחבר ל"ארבעה אחים" עיבוד אינסטרומנטלי חדש, המשלב את הסגנונות האהובים עליו, נגיעות של פיוז'ן סוער והשפעות של ג'אז, רוק, לאטין ומוזיקת עולם.

זהו עולמו היצירתי והמיוחד של דוד בן ה-46, שנולד בירושלים. הוא שיתף פעולה עם הנגנים המובילים בארץ, בהם אבישי כהן (בס), אלי דג'יברי, אבישי כהן (חצוצרה), סטיב הורנשטיין, דניאל זמיר ועוד. אבישי כהן הוא חבר ילדות שלו, "נועם ואני מכירים שלושים שנה", הוא מספר עליו, "הוא אחד המתופפים הראשונים שניגנתי איתם, והוא פשוט מדהים". כיום מנגן דוד בשלישייה של כהן ברחבי העולם, וזה מצידו שיתף עימו פעולה בהקלטות אלבום הבכורה שלו, "אלף מלודי" שיצא באפריל השנה. האלבום פותח צוהר ליכולות הנגינה הפנומנליות של דוד ולכשרון הלחנה מרתק. הוא כולל שבעה לחנים ועיבודים מקוריים, בהם גם השיר "יעלה", לחן פאנקי תימני למילים של רבי ישראל נג'ארה, שזכה להיכנס לרשימת ההשמעה של גלגל"צ. עוד מנגנים באלבום עומרי מור בפסנתר וקלידים, ואברי בורוכוב בבס.


כשהוא נע בין מקצבים אי זוגיים, ופעלולים וירטואוזיים על התופים, יוצר דוד מוזיקה שהיא מצד אחד פשוטה והרמונית ומהצד האחר קצבית ומאתגרת. עם אישיות יצירתית וסגנון נגינה מקורי ואישי, דוד הוא מוזיקאי חכם שאינו מתחכם, ושנע במינון הנכון בין אתגרים לאוזן ולמוח ובין ריכוך וליטוף הרגש והלב.


שי בכר – פסנתר, קלידים ואלבטון

נועם דוד – תופים

להמשך הטקסט

3
ינואר

2018