חיפוש


סטנדאפ בצוללת: יוסי צברי

יוסי צברי הוא שחקן בתיאטרון הקאמרי, במאי בתיאטרון הספרייה ובבית צבי – ביה"ס הגבוה לאמנויות הבמה, רקדן ומורה לסטפס, סטנדאפיסט, פמיניסט, חצי הומניסט, שלושת רבעי טבעוניסט, שמדבר בח' וע' ו… אה, כן – הוא גם הומו.


שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


בשנים האחרונות מחריף המתח בין קבוצות בחברה הישראלית, האלימות נגד נשים ונגד מיעוטים גואה, והקיטוב נמצא במגמת עלייה. בניגוד לרוב מופעי הסטנדאפ והבידור כיום, העוסקים בעיקר במערכות יחסים בין גברים לנשים או בפיצ'בקעס היומיומיים ושאר הירקות שמהם מורכבים החיים, המופע "סטנדאפ קווירי חושני" נולד מתוך רצון לגעת בנושאים חברתיים ופוליטיים, ומתוך הצורך לפרק את הסטראוטיפים הסובבים את המושגים 'מזרחי-אשכנזי', 'שמאלני-ימני', 'הומו-סטרייט' או 'גברי-נשי'.


צברי מספר על איך זה לגדול כילד תימני משכונת שערייה החולם על ברודווי, בצל אימו הדעתנית. מדבר על פמיניזם והדרת נשים, ונוגע בנקודות משותפות בין מיעוטים, שהרי כולנו משתייכים למיעוט כזה או אחר. הוא מדבר על סקס ואינטימיות באופן חשוף אך מעודן ומסקרן ואף נוגע בשאלה המעסיקה רבים 'איך הומואים עושים את זה?'


הוא תוקף את הנושאים האלה בצורה ישירה ולא מתחנחנת וגורם לקהל שבא להופעה לצאת עם שאלות ועם ערך מוסף ולא רק עם חיוך על השפתיים.
מעבר לקטעי סטנדאפ "מסורתיים" הוא מספר על הפולקלור התימני תוך כדי שירה תימנית אבל במקום לתופף על פח, הוא "מתופף" בריקוד סטפס. בנוסף, בחלק מהמופע, משתמש בפורמט של שירה מדוברת  (spoken word) מצחיקה וביקורתית, אבל בעיקר מעוררת מחשבה.


"סטנדאפ קווירי חושני" הוא מופע אינטליגנטי, שובר מוסכמות, מצחיק וחצוף שבו צברי לא מפחד לדבר על כל מה שאחרים מנסים לטאטא מתחת לשטיח; גזענות, שוביניזם, פוליטיקה והומופוביה וגם מציע נקודת מבט חדשה והומוריסטית.

להמשך הטקסט

28
אפריל

שישי 22:00
מחיר
55-60-70 ₪

עצמאות 2017 | הפנינג לכל המשפחה | בינת אל פאנק במופע מיוחד

עצמאות 2017 בצוללת צהובה זה כבר מסורת עם הופעות, מנגל וזולות למשפחה
בינת אל פאנק במופע מיוחד: גרוב, פ'אנק והפתעות מעולם המוזיקה העברית
פרויקט ההרכבים של הצוללת בקאוורים לאמנים ישראליים וחומרים מקוריים


שימו לב: פתיחת דלתות: 12:00 שעת הופעות חימום: 13:00.
מופע מרכזי 14:00. נא לא לאחר ההופעות יתחילו בזמן


בינת אל פאנק
הסגנון של בינת אל פ'אנק מבוסס בעיקר על השילוב של פאנק (funk) עם מוסיקה תימנית מסורתית, אך מושפע מסגנונות רבים כמו אפרו­ביט, מוסיקה ים ­תיכונית, ג'אז ורוק פסיכדלי ­תורכי(!). לצד הטקסטים התימנים משובצים גם שירי אהבה, שירי מחאה פוליטית, נונסנס בדואי ושירי משוררים. כל הופעה נהפכת במהרה למסיבת ילידים שיבטית עם צלילים, מקצבים, צבעים וריחות שמתאחדים על הציר שמחבר בין צנעא, הארלם ושכונת שערייה שבפתח תקווה.

לעצמאות מתוכננת לנו הופעה מיוחדת שתכלול גם שירים ישראלים וגרוב מקומי.

 

פרויקט ההרכבים הצעירים של הצוללת הצהובה ייתנו בראש עם מופעי מחווה קצרים לאמנים ישראליים וחומרים מקוריים שלהם.


מה עוד…?

 

פינת יצירה לילדים שתעבוד מ-12:00 עד 14:00

בר מלא, פיצות אישיות ודוכן אוכל עם נקנקיות בלחמניות והפתעות

פינות זולה ושטויות

כל הטוב הזה ב-10 ש"ח בלבד!

 

להמשך הטקסט

2
מאי

שלישי 12:00
מחיר
10-10-10 ₪