חיפוש


הודנא אפרו ביט | מופע השקה

14 נגנים מוכשרים, מרקעים מוזיקלים מגוונים, הקימו את ההודנא אפרוביט אורקסטרה, תזמורת דרום תל אביבית היוצרת ומנגנת מוזיקה מקורית ברוח האפרוביט המושפעת ממקצבים אפריקאים, Fאנק וג׳אז


שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


הוויב, המקצבים האפריקאים והאנרגיות בהופעות של האורקסטרה הופכים כל הופעה, תוך כמה דקות, למסיבת ריקודים לוהטת.


לאחר שנתיים של חזרות ועשרות הופעות, במועדונים ופסטיבלים, משיקה האורקסטרה בחודש יוני, במועדון הברבי, את אלבום הבכורה שלה "Let Go" ומגיעה להופעת השקה מיוחדת בצוללת הצהובה. בהופעה יוצע למכירה גם תקליט ויניל של אלבום הבכורה במהדורה מיוחדת ומצומצמת


נגני האורקסטרה:

אילון רוןחצוצרה, איתמר בן יקירחצוצרה, אנטון פלקוסקסופון אלט, אילון טושינרסקסופון טנור, אלעד גלרטסקסופון בריטון, לירון גולירטרומבון, ליאור רומנוקלידים, אילן סמילןגיטרה, יאן אילוןגיטרה, אמיר שדותבס, מתן אסייגתופים, רני בירנבאוםכלי הקשה, מייקל דעבולכלי הקשה, איתי רזניקכלי הקשה

להמשך הטקסט

2
יולי

חמישי 22:00
מחיר
40-45-50 ₪

Finley Quaye מגיע לישראל!

כשפינלי קוואי פרץ אל זירת המוסיקה הבריטית ב-1997, סומן אלבום הבכורה שלו Maverick A Strike, כאחד האלבומים החדשניים של אותה תקופה.


שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


קוואיי הגיע מבית עם רקע מוסיקלי, שכלל גם שורשים מוסיקליים בגאנה שבאפריקה. אביו, קאב קוואיי, היה מלחין ג'אז ואחיו, קיילב קוואיי, הוא גיטריסט, שניגן עם אלטון ג'ון בשנות ה-70 ועם הול אנד אוטס בשנות ה-80. קוואיי לא הסתמך הרבה על קשריו המשפחתיים כדי להצליח. הוא עשה זאת לבדו, בעזרת הקול המתוק, הסאונד הייחודי שלו והמקצבים המעניינים שבשיריו.


בצעירותו, קיבל פינלי את ההשראה מזמרי ג'אז שהיו בחברת אביו, המפיק המוזיקלי קאב קוואי. כילד בלונדון, האזין פינלי קווי להרכבי ג'אז רבים עם אמו, אשר הייתה לוקחת אותו למועדוני הופעות לראות מופעי ג'אז אמריקאים שהגיעו ללונדון.
כשהחל בקריירה המקצועית שלו, קיבל פינלי חוזה הקלטות לאלבום סולו, ועבר להתגורר בניו-יורק.


בשנת 1997 פרסם פינלי קווי את אלבום הסולו הראשון שלו- Maverick A Strike אשר זכה להצלחה אדירה, והגיע לרשימת ה- UK Top 20 פעמיים עם השיריםSunday Shining ו- Even After All .  אלבום זה זכה להפוך לאלבום זהב תוך שלושה שבועות בלבד, וזכה עקב כך גם בטקס פרסי המוזיקה הנחשקBrit Award . היום, האלבוםMaverick A Strike, הוא אלבום פלטינה!

בשנת 2000 שוחרר האלבום השני של פינלי, Vanguard ובשנת 2004 שוחרר האלבום השלישיMuch More Than Much Love. שניהם, כמו האלבום הראשון, תחת הלייבלEpic / Sony.


בשנת 2008 יצא אלבומו The Best Of The Epic Years.

במהלך השנים עבד עם אמנים שונים כמו איגי פופ, פריימל סקרים, טריקי ועוד רבים.
כמו כן, הופיע יחד עם ג'יימס בראון, לוציאנו, דה וורו, בן הארפר, פאן לובינג קרימינלס, רובי וויליאמס, איימי וויינהאוס ועוד.

להמשך הטקסט

4
יולי

שבת 22:00
מחיר
110-120-130 ₪

קוקי לבנה

סינגל ראשון מתוך אלבום הבכורה ״כוסות מפלסטיק״ שיראה אור בקרוב אזהרת קלישאה, אבל מה שנכון נכון: גבירותי ורבותי, מדובר בתופעה. השם "קוקי לבנה" אולי עדיין לא מוכר לכם, אבל שאלו את הילדים, אחיינים, חיילים – הם כבר יגידו לכם…


שימו לב: פתיחת דלתות: 20:00 שעת הופעה: 21:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


עם דף מעריצים בפייסבוק המונה 30,000 מעריצים, 80 הופעות בשנה האחרונה ברחבי הארץ, למעלה מ2,500,000 צפיות ביוטיוב, מהן כמעט 1,800,000 ללהיט הגדול של הלהקה "כמה הייתי רוצה".

במהלך אחת ההופעות, בלהט הדברים נשברה בטעות גיטרה, הסרטון הפך לויראלי, כמו אש בשדה הפייסבוק.


ביום העצמאות האחרון הופיעה הלהקה ב"רייב עצמאות״, המופע שודר בגל״צ והשדרן הציג אותם כ״הלהקה שכבשה את הרשת״, לאחר מכן הופיעו גם בבמה המרכזית ברמת השרון, אכן, ״קוקי לבנה״ היא הלהקה הכי גדולה שאתם עדיין לא מכירים.


בשנתיים האחרונות חרשו "קוקי לבנה" את הארץ, עשרות הופעות בתיכונים, אירועי נוער, בתי ספר, חיילים וסטודנטים, שיתופי פעולה עם "מרסדס בנד"ו"התקווה 6"ועוד, ורק עכשיו, אחרי שחיממו טוב טוב את השטח ובאמתחתם קהל חם ואוהד ולהיטים ויראליים,"קוקי לבנה"מתפנים להוציא סינגל ראשון, רשמי לתחנות הרדיו. 

"בואי לרקוד"נחשב לאחד מלהיטי ההופעות הגדולים של הלהקה, שיר מקפיץ, בועט, ישר ולעניין כמו שהם יודעים.

להמשך הטקסט

7
יולי

שלישי 21:00
מחיר
30-40-45 ₪

ג'אז בצוללת | Camila Meza Quartet

קמילה מזה, ילידת סנטיאגו דה צ'ילה, לכדה תשומת לב בינלאומית בזכות כישרונותיה הייחודיים כזמרת, גיטריסטית, מלחינה, מפיקה ומאלתרת.


שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


יש לה דרך ייחודית לשלב ג'אז עם עולמה המוזיקלי המגוון הכולל מוזיקה לטינית, ברזילאית, פולק ופופ. היא הקליטה 3 אלבומים שלה ועשתה שיתופי פעולה רבים עם נגני ג'אז מפורסמים ברחבי העולם.

להמשך הטקסט

8
יולי

רביעי 22:00

ללא תשום

מארק אליהו | פנטזיה לקמנצ'ה ופסנתר

השם מארק אליהו מנצנץ כבר מזה שנים. סוג אחר של מוסיקאי, כאלה שקשה לראות פה.


שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


מארק, בנו של המלחין והמוסיקאי פרץ אליהו גדל בבית מוסיקלי במובן הטוטאלי של המילה:

המוסיקה היא העבודה, האהבה, הלימודים והפרנסה. מוסיקה היא הכל. מסירות וסקרנות הם שם המשחק. מארק ינק ונשם מוסיקה כאורח חיים וככזה מגיל צעיר מאוד (16) כבר החל את מסעותיו בעולם בעקבות חקר המוסיקה דרך מאסטרים שונים.


השליטה של מארק בקמנצ'ה שלו שנבנה לפני 150 שנה הפכה לשם דבר.

הסאונד המיוחד של הכלי המרתק בעל האקוסטיקה יוצאת הדופן, נישא למרחוק ורק לאחרונה מארק הוזמן עם האנסמבל שלו לסיבוב הופעות שלישי במזרח אירופה.

בימים אלה יצא אלבום סולו שני שלו.


הכימיה, ההקשבה והסקרנות ההדדית בין מארק אליהו ועדי רנרט לא התחילה אתמול, אך כמו במקרים רבים חיכתה לרגע הנכון. הנגינה המשותפת מרחיבה את המנעד של כל אחד מהם ויוצרת משהו חדש מרתק, כל אחד מהם מביא את עולמו הצלילי ובד בבד מכיל את זה שמולו, כלי ההקשה משלימים את התמונה ויוצרים מסגרת עדינה וקצבית לשיתוף הפעולה.


 

"בשמיעה הראשונה של האלבום הייתי בטוח שמשתתף בו גם נגן ניי, חליל טורקי, אבל מתברר שזה הצליל של הקמנצ'ה – הוא נשמע כמו כלי מיתר אבל גם כמו כלי נשיפה; הוא נשלח מהאצבעות, אבל התחושה היא שהוא נובע גם מתוך עומק הגוף. הכפילות הזאת מעניקה לו עושר הבעה יוצא דופן, ואליהו יודע לנצל את העושר הזה עד תום" ( הארץ / בן שלו )

 

"מארק אליהו באמת מנווט באטלס רחב ועתיק, שיוצא מאזור מרכז אסיה, עובר לקווקז, לפרס, למזרח התיכון, לאוטונומיות יהודיות, ערביות, מיסטיות, וגם חולף על פני הרמוניות מערביות ומעודכנות." (מעריב / עמיחי חסון)

 

"מארק אליהו יוצר מוסיקה חוצת תרבויות (Cross Culture), אל זמנית, אל-דתית, למרות היותה נטועה בקרקעה היהודית. אין בה גרגר אבק של התמסחרות, מרתקת בשימושים שהיא עושה במסורת כדי לייצר צליל חדש." (יוסי חרסונסקי)

להמשך הטקסט

9
יולי

חמישי 22:00
מחיר
75-80-85 ₪

סטנדאפ בצוללת עם גדי וילצ'רסקי

גדי וילצ'רסקי האיש והמגאפון, לוחם הלגליזציה והחופש, אדריכל מסיבת הטראנס מחוץ לבית של שרת הבריאות ואידיוט לא קטן, יוצא במופע סטנדאפ דלוק על כל מה שגורם לו לצעוק "נחנקנו כבר!"


שימו לב: פתיחת דלתות: 22:00 שעת הופעה: 23:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


להמשך הטקסט

10
יולי

שישי 23:00
מחיר
60-65-70 ₪

בינת אל פאנק

מוסיקת גרוב שורשית המשלבת פאנק ותימנית. תשעה נגנים | ארבע שפות

 

שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


"בינת אל פאנק" נוסדו בירושלים וכיום מופיעים בכל רחבי הארץ על במות קטנות וגדולות כאחד (פסטיבל אינדינגב, אשרם במדבר, יערות מנשה, פסטיבל ישראל ועוד…) הז'אנר אותו ייסדו "בינת אל פאנק" מחבר בין המוסיקה התימנית העתיקה והשורשית עם מוסיקת גרוב והרכב כלים עכשווי. שילוב זה בין הסגנונות השונים הוא שטבע את המונח "פאנק תימני" המתאר את המוסיקה הייחודית והעשירה שההרכב מביא עימו.


"הם ללא ספק היו הדיבור החם של היום, בינת אל פאנק גרמו לנו להתעורר סופית ולא יכולנו להפסיק לרקוד למרות החום והעייפות, הם היו מעולים, המקוריות שלהם ביחד עם גרוב מטורף של כלי הנשיפה הפכו את היער למסיבת ילדים תימנית ואיזה כיף זה היה" (קולומבוס, פסטיבל יערות מנשה)

להמשך הטקסט

11
יולי

שבת 22:00
מחיר
40-45-50 ₪

ג'אז בצוללת | יקי לוי טריו

ערב בכורה שכולו יצירות של יקי לוי שהולחנו  בניו יורק. הטריו יארח את נגן החליל אילן סאלם


שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


משה אלמכייס -פסנתר

דויד מיכאלי- קונטרבס

יקי לוי- תופים

להמשך הטקסט

15
יולי

רביעי 22:00

ללא תשלום

טאטרן | TATRAN

שלושה מוזיקאים צעירים, שלושה עולמות, מתחברים להרכב אחד של מוזיקה אינסטרומנטלית מקורית ומרתקת.


שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


אופיר בנימינוב (בס), תמוז דקל (גיטרה) ודן מאיו (תופים) מגיעים מרקעים מגוונים ויוצרים יחד ישות מוזיקלית עשירה, מגובשת וחוצת גבולות, עם השפעות של ג'אז מודרני, רוק, מוזיקה קלאסית, פולק, אוונגרד ואלקטרוניקה. המוזיקה מתאפיינת בלחנים מלודיים, גישה ייחודית לסאונד, נגינה וירטואוזית ועיבודים דקדקניים ומורכבים עם גרוב סוחף לצד אלתורים דינאמיים נטולי רסן וחסרי גבולות תוך כדי ותקשורת טלפתית בין הנגנים.


נגינת הגיטרה הורסטילית והרגישה הנעה בין ג'אז לפסיכדליה, בוירטואוזיות לא נתפסת של תמוז דקל פוגשת את נגינת הבס העבה, המדוייקת אך משוחררת של אופיר בנימינוב, ויחד עם הקצב העתידני והתפוף העל טבעי של דן מאיו, מתחברים יחדיו לכדי חלום בהקיץ של הרמוניה מוזיקלית.

המופע של טאטרן משלב צלילים עוצרי נשימה עם אווירה מהפנטת, שיחד מייצרים תחושה אינטימית שהפכה לסימן ההיכר שלהם, ועל אף שהמופע שלהם הוא אינסטורמנטלי לחלוטין, הקהל מרגיש חלק מהותי ובלתי נפרד מהיצירה החיה בכל הופעה.


אלבום הבכורה שלהם, "Shvat", הושק ב-11 לנובמבר במופע 'סולד-אאוט' בבארבי. אלבום זה הוקלט כולו כהופעה חיה באולפן הקלטות, ללא העלאות (Overdubs), על מנת לשמר את האיכות הנדירה והתחושה הסוחפת שעד כה ניתן היה לשמוע רק בהופעותיהם החיות.

להמשך הטקסט

16
יולי

חמישי 22:00
מחיר
60-65-70 ₪

L.B.T במופע שישי צהריים + שוק יד שניה

צהריי יום שישי בצוללת: מוזיקה כיפית ודוכנים מדליקים, שמש מפנקת ואוכל טעים, בירות קרות וספות מפנקות, לבסוף מקנחים בהופעה של L.B.T


שימו לב: פתיחת דלתות: 13:00 שעת הופעה: 15:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


L‪.B‪.T (קיצור של Live Beat Tapes) הוא קולקטיב המאגד מפיקי היפ הופ, נגני ג׳אז, ראפרים וזמרות מסצינת המוסיקה המקומית, סופר גרופ של 12 אנשים החתומים בלייבל Raw Tapes (rawtapesrecords‪.com‪).

ההרכב פועל למעלה משנה והופיע על הבמות הגדולות ברחבי הארץ (הפסטיבלים אינדינגב ויערות מנשה, בארבי, לילה לבן ועוד…)

Raw Tapes הוא לייבל ביטים המאגד מפיקי היפ הופ, הרכבים, ביטמייקרים ודיג׳יים כמו Buttering Trio, Galo, Cohenbeats ועוד


אמיר ברסלר – תופים| בנו הנדלר – בס| Nomok – קלידים| KerenDun – שירה, סקסופון ופרקשן| Rejoicer – קלידים| אסף שי – סאונד| Rebel Sun – שירה| יונתן אלבלק – גיטרה| Yudko The Abstract– סקסופון ואלקטרוניקה| DJ Mesh – פטיפון| אקו – שירה| Mo Rayon – שירה

להמשך הטקסט

17
יולי

שישי 13:00
מחיר
50-55-60 ₪

יעל דקלבאום | "אנוש"

מופע להקה חדש לקראת אלבום סולו שלישי בימים אלה יצא לאור אלבומה השלישי של היוצרת המוערכת יעל דקלבאום. אלבום בשל, בהפקתו של יוסי פיין, המשלב בתוכו שירים בעברית ובאנגלית וזוכה לתשבוחות רבות.


שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


לאחר ששבה מסיבוב הופעות מוצלח בארה"ב, ממשיכה יעל בסיבוב החדש עם הרכב משובח המלהק את יוסי פיין האגדי על הבס, גלעד דוברצקי על כלי ההקשה, והזמרות הנפלאות דניאל רובין ואלכס משה. במופע תציג יעל את שיריה החדשים, לצד היפים בשירי אלבומיה הקודמים ומימי "הבנות נחמה".


מהתקשורת:

 

 "סינגר סונגרייטרית מוערכת ובולטת, המצליחה לעורר עניין ביצירתה בכל פעם מחדש….אלבום מופתי" (נענע סלבס)

 "האלבום האקוסטי האקלקטי הבשל ביותר של הזמרת-יוצרת המופלאה הזו, שמצליחה לחבר עברית ואנגלית למסכת שירים,שבסופה מאירים פרחי אש." (יוסימיוסיק)

"יעל דקלבאום, יפה מבחוץ ומבפנים, ממשיכה לפזר אבק פיות, ואני מציעה לכם להיות בסביבה." (קליה מור | mako מוזיקה)

 

להמשך הטקסט

18
יולי

שבת 22:00
מחיר
50-60-70 ₪

בעקבות הביקוש: ג'יין בורדו חוזרים | אלבום הבכורה

לאחר יותר משנתיים של הופעות ברחבי הארץ בכל מקום בו יכולים להיכנס גיטרה אקוסטית, קונטרבאס וטמבורין, שלישיית הקאנטרי העברי אספו שירים וקהל לאורך הדרך והוציאו באופן עצמאי (בעזרת פרוייקט הדסטארט מוצלח!)  את אלבום הבכורה!


שימו לב: פתיחת דלתות: 20:00 שעת הופעה: 21:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


האלבום ג׳יין בורדו-  בהפקתו המוסיקלית של תומר ישעיהו מכיל עשרה שירים
כתובים בשפה העברית אך מוגשים בשפה המוסיקלית של הפולק קאנטרי האמריקאי
השירים המתוקים והקלילים נוגעים גם בנושאים נוגים ועצובים אך עם כנות, הומור ונגינה משועשעת,
הם מעלים חיוך גדול.


הסינגלים מתוך אלבום הבכורה ״עינב״ ו״איך אפשר שלא״ כבר מתנגנים ברדיו וקיבלו ביקורות חמות מהקהל ומהמבקרים. על ״איך אפשר שלא״ כתב בן שלו- ״השיר הכי מקסים בשבועות האחרונים בלי תחרות בכלל״. עם הפשטות של שירי הקאנטרי, הרמוניות קוליות וליריקה מציאותית עטופה בהומור וחן
אי אפשר שלא להתאהב


דורון טלמון – מילים, לחן, שירה וכלי הקשה | מתי גלעד – קונטרבאס וקולות | אמיר זאבי – גיטרה אקוסטית, גיטרה חשמלית וקולות

להמשך הטקסט

21
יולי

שלישי 21:00
מחיר
50-55-60 ₪

ג'אז בצוללת – שישיית "חגיגה"

שישיית חגיגה נוסדה על ידי אלון פרבר (סקסופונים, הלחנה ועיבוד) ודני בנדיקט (תופים, כלי-הקשה ועיבוד) ב-2001 בתל-אביב. שני המייסדים הם בוגרי ברקלי, בוסטון. ההרכב הוציא שני דיסקים עד כה בלייבל הג'אז היוקרתי Fresh Sound Record (ברצלונה, ספרד).


שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


הדיסקים הם "Exposure" (2005) ן "Optimistic View" (2008). שני הדיסקים קיבלו ביקורות נלהבות מאתרים חשובים כמו Jazztimes.com, Allaboutjazz.com ו Jazzreview.com. "חגיגה" הופיעה בפסטיבלים רבים, ביניהם פסטיבל הג'ז הבינלאומי של תל-אביב (2013), פסטיבל הג'ז של פאריז (2010), פסטיבל ג'ז בים האדום (2007), פסטיבל הג'ז הבינלאומי של ירושלים (2006) ועוד. המוסיקה של החגיגה היא מגוונת וחוצה ז'אנרים, מסווינג אנרגטי דרך מוסיקה ערבית, מפאנק למוסיקה לטינית. יחד עם זאת "חגיגה" פיתחה את הסאונד המקורי שלה עם השנים, סאונד שנובע מהאישיות המיוחדת של כל נגן ונגן בהרכב. חברי השישייה משתמשים ביצירות המקוריות של ההרכב כקרש קפיצה אשר ממנו הם יוצרים צליל חדש ומלהיב, עשיר בטעמים והריחות של המזרח התיכון. המוסיקה של חגיגה שואבת השראה מהמוסיקה של אמנים כמו וויין שורטר, דייב דאגלס ואורנט קולמן. ב 2015 הקליט ההרכב את בדיסק השלישי שלו שעומד לצאת בקרוב.


אלון פרבר- סקסופון סופרן

חגי אמיר- סקסופון אלט

עודד מאיר- טרומבון

תומר בר- פסנתר

אסף חכימי- קונטרבאס

דני בנדיקט- תופים


"This is one of the finer groups that the Fresh Sound label has produced… let it be known that Farber and his musicians have incredible empathy and their own voice. They are NOT copycats, nor sound like anyone else…This record for anyone who is wanting to hear a new voice emerging in the jazz scene, and whom will be a force to be reckoned with if they continue in the direction they are currently in. If you especially dig the scene and style that Fresh Sound Records is producing, you will dig this record! Kudos to Alon Farber and his Hagiga Quintet"

(ביקורת מאתר המוסיקה Jazzreview.com )

להמשך הטקסט

22
יולי

רביעי 22:00

ללא תשלום

קטיפה שחורה מארחת את רונית שחר

קטיפה שחורה היא מהוותיקות, האיכותיות והמצליחות שבין הלהקות המנגנות מוסיקה אתנית בישראל. הלהקה מנגנת שילוב יחודי של מוזיקה אירית וקלטית עם מוזיקה מקורית ויוצרת צליל מורכב, עשיר ומהנה ביותר.


שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


הלהקה בתכנית מגוונת הכוללת מוזיקה אירית וסקוטית וברטונית וקצת שבדית, והרבה מוזיקה מקורית. מנגינות ריקוד סוערות, מנגינות רגועות ושירים.

זהו הרכב צעיר ודינמי של הקה האירית/קלטית הבכירה בארץ.

רונית שחר היא זמרת ויוצרת חשובה וייחודית ברוק הישראלי. מלהיטיה: "אהוב יקר" "שלום לתמימות" "ועכשיו ניגע" “תמיד זה בינתיים”.


בהופעה תבצע רונית עם הלהקה שירים מאלבומה "כל העולם"  בעיבודים מיוחדים.

השילוב בין הלהקה לרונית שחר נוצר לראשונה לפני כשנה וחצי והתחדש לאחרונה שוב בהופעה משותפת בתל אביב. אנחנו שמחים להביא את השילוב איתה לירושלים.


פיליפ חריפקוב – חליל, חליליות איריות

אורי שלייפר – כינור

אתי אברמוביץ' – חליל, מלודיקה, כלי הקשה, שירה

אהוד נתן – בוזוקי, מנדולינה

שני ברונר – קלידים, שירה

נדב רוגל – באוראן, כלי הקשה

רונית שחר – שירה, גיטרה

להמשך הטקסט

23
יולי

חמישי 22:00
מחיר
70-75-80 ₪

ג'אז בצוללת | Last Of Songs

אירית דקל ואלדד ציטרין במופע לרגל יציאת האלבום המדובר Last of Songs. אחד האלבומים המרעננים, המושקעים והיפים של השנה.


שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


רגע אחרי סיבוב הופעות אירופאי מצליח, אירית דקל ואלדד ציטרין מציגים מופע אקוסטי המלווה את יציאת אלבומם המיוחד Last ofSongs, אסופת שירים משנות ה 20 וה 30 של המאה הקודמת שעובדו מחדש והפכו תחת ידיהם ליצירות חדשות, שילוב של פופ, ים תיכוני, ג'אז ובעיקר: הרבה כישרון ומקוריות.


אירית דקל, זמרת מחוננת, שחקנית תיאטרון "גשר" ומנחת טלוויזיה עם נוכחות בימתית מהפנטת ומראה דרמטי, חברה לאלדד ציטרין, אחד המוזיקאים והמעבדים המוכשרים והעסוקים בארץ. השניים מציגים יחד פרויקט בלתי שגרתי ומושקע. בהפקה מוזיקלית מהוקצעת שארכה חודשים רבים מגישים השניים אסופה של שירים מראשית המאה הקודמת בסאונד של המזרח התיכון של היום.

בין השירים שזוכים למלבושים חדשים באלבום: Willow Weep, Bye Bye Love, Skylark, More than you know ועוד.

הביקורות על שלושת הסינגלים הראשונים מתוך הפרויקט היו נפלאות והם זכו להשמעות רדיו רבות. ההופעות שליוו את הפרויקט עד כה: בפסטיבל הג'אז של ת"א, בפסטיבל הג'אז בים האדום ובפסטיבל הפסנתר 2014 קצרו גם הם שבחים ובמקביל יצאו אירית ואלדד עם להקתם לסיבוב הופעות אירופאי בפסטיבלי ג'אז מובילים ביבשת.


אירית דקל – שירה | אלדד ציטרין – פסנתר, סקסופון סופרן, אקורדאון ושירה| עדי הר צבי – גיטרה בס וקונטרבס | אלעד כהן בונן – תופים

להמשך הטקסט

29
יולי

רביעי 22:00

ללא תשלום

איטליה Vs. צרפת

נטלי אוריון ופרנסואז – שתי הופעות בערב אחד. כל אחת תציג את התרבות והמוסיקה אשר בלבה.


שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


האחת – פרנסואז, תייצג את התרבות הצרפתית אליה נולדה, והשניה – נטלי תייצג את התרבות האיטלקית אותה אימצה בשנים האחרונות.

כל מופע הוא מרתק וייחודי, וספוג השפעות מוסיקליות נרחבות, כשבסוף הערב השתיים יופיעו בשירה משותפת.


נטלי אוריון שרה נאפולי

 

נטלי שרה רפרטואר של מוסיקה נאפוליטנית המתפרש על פני מאות שנים, ומגיע עד לראשיתו של תיעוד השירים הנאפוליטנים, אותו היא מבצעת בדיוק רב, הבעה מושלמת של רגש, ואינטרפרטציה אישית היחודית לה, בעיבודיה המוסיקליים שהנם מקוריים ורבי השפעות מסגנונות שונים.
נטלי זוכה להכרה גם באיטליה על תרומתה למוסיקה הנאפוליטנית, לסיקור באמצעי התקשורת ואף הוזמנה במיוחד להופיע בנאפולי.

נטלי מופיעה רבות ברחבי הארץ, ומביאה לקהל הישראלי את השירים היפים והאהובים של נאפולי.


נטלי אוריון – שירה, ניהול ועיבוד מוסיקלי

יועד שושני – גיטרה
ירדן קידר – קלרינט
רזיאל צור – מנדולינה

אלון הלל – כינור

מיכל דרורי קציר- חליל צד


פרנסואז |  Paris-Jazz

 

​מופע ייחודי המשלב את מיטב הרומנטיקה של הג'אז והפואטיקה הצרפתית עם ההוויה העכשווית. במופע דו-לשוני צרפתי-אנגלי, מופיעה פרנסואז, זמרת פרנקו ישראלית, עם ארבעה נגנים המבצעים קטעי ג'אז נבחרים ושירים צרפתיים בעיבודים מקוריים בסגנון ג'אזי. ייחודיות המופע טמונה, בין היתר, בפרשנות האישית לשירים המוצגת בשירה, ריקוד ומשחק ואלה עטופים בצ'ארם נשי ובניחוח צרפתי.

Paris-Jazz מעניק לקהל הצצה אותנטית לתוך התרבות הצרפתית בזכות מצגת תמונות ​עם תרגום נאמן למקור של השירים לעברית. כל אלה תורמים ליצירת האווירה המושלמת לערב מהנה, נוגע ומעורר השראה.

להמשך הטקסט

1
אוגוסט

שבת 22:00
מחיר
45-50-55 ₪