חיפוש


סיסטם עאלי

"סיסטם עאלי',זאת לא עוד להקה של ילדי שלום. לא להקה של מלכות יופי שמדברות על שלום עולמי. אנחנו אומרים את האמת.'סיסטם עאלי' היא הפה של האנשים ששותקים, שלא יכולים לדבר. היא באה להיכנס בכל מה שנקרא שתיקה ופחד". כך מזקק חבר סיסטם עאלי, הראפר מוחמד אגואני, את מהות הלהקה.


שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


סיסטם עאלי הוא אנסמבל היפ-הופ רב-לשוני של עשרה מוזיקאים היוצרים בארבע שפות: עברית, ערבית, רוסית ואנגלית – סך שפות האם של חברי הלהקה. הלהקה נוסדה בשנת 2006 במקלט ציבורי בשכונת עג'מי שביפו. בהמשך, הקימה הלהקה את "בית סיסטם עאלי", מרכז מוזיקה לצעירים בגבול יפו – בת ים, במטרה לקדם, לפתח ולתת במה לדור חדש של יוצרים צעירים מקומיים, יהודים וערבים, תוך עידוד מפגש ושיתוף פעולה יצירתי.


סיבוב ההופעות הראשון של הלהקה התקיים על-רקע המאבק נגד הריסות הבתים בשכונת עג'מי (2007). הבחירה של הלהקה לקיים את ההופעות במקומות לא שגרתיים בחלקם כמו מדרכות ביפו, בית ספר בג'סר א-זרקא, משחטת רכב ברהט ועוד, היא חלק בלתי-נפרד מהדנ"א שלה.

ההיפ-הופ שולט באלבום הבכורה של סיסטם עאלי, שהופק ע"י עמית כרמלי (שוטי הנבואה), אך ניתן להבחין גם בהשפעות רוקיסטיות ואלמנטים של מוזיקה צוענית, ערבית ואף ג'אז. האלבום הוא תוצר של מפגש עשיר וטעון בין  ז'אנרים מוזיקליים, קהילות ושפות לצד קולות וסיפורים אישיים – כל אלה עומדים בבסיס כוחה של הלהקה לאורך שבע שנות קיומה. ההכנסות ממכירת האלבום מוקדשות באופן בלעדי לתמיכה והמשך פיתוח הפעילות החברתית והחינוכית עם יוצרים צעירים ב"בבית סיסטם עאלי".


"לא ציפיתי לשילוב כל כך מחשמל של אש ואינטליגנציה, גרוב ומסר, ראשוניות ומיקוד. לכל ראפר בהרכב […] היתה אישיות מובחנת משלו, וכמובן שפה משלו, ובכל זאת היתה תחושה חזקה שהשישה האלה (כמו ארבעת הנגנים שהופיעו לצדם) הם גוף אחד, מלוכד ונחוש, שהבלגן הקולני שהוא מקים על הבמה נובע מסדר יום ברור. בקיצור, זאת היתה אחת מאותן הופעות נדירות שמוציאות אותך לרחוב טעון ואופטימי" בן שלו, הארץ

להמשך הטקסט

25
יוני

שבת 22:00
מחיר
50-50-65 ₪

PorMedio & ז'עלוק

פיאסטה ספרדית וחאפלה מרוקאית במחיר אחד

 

שימו לב: פתיחת דלתות: 20:00 שעת הופעה: 21:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


Ofer Ronen – PorMedio

בכורה ירושלמית! מוסיקה מקורית ומסורתית שמחברת בין שני קצוות הים התיכון ליצירת סאונד חדש, שהוא בין כאן לשם, באמצע, או בספרדית – PorMedio.

שיתוף פעולה בין אמנים שהתמחו בפלמנקו במשך שנים בספרד, למוסיקאים מובילים בסצנה האתנית המקומית.


ז'עלוק

גרוב מרוקאי חריף. פיוז'ן מרוקאי חוצה יבשות, שירת הנשים בחכיתיה (הלדינו המרוקאי) מתחדשת בגרוב חריף, כינור מענטז וגיטרה מסתלסלת.

להמשך הטקסט

28
יוני

שלישי 21:00
מחיר
40-50-60 ₪

בינת אל פאנק | כל אחד והפאנק שלו

בינת אל פאנק הוא הרכב גרוב חלוצי שייסד את הפאנק התימני.

במרץ 2016 יצא אלבום הבכורה- "בינת אל פאנק" (כשם ההרכב – 'בת הפאנק') – שזכה לביקורות נלהבות.


שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


האלבום יצא לאחר שלוש וחצי שנים של עבודה, במהלכם הספיק ההרכב לכבוש במות במיטב המועדונים והפסטיבלים בארץ ולצבור קהל מעריצים נהלב ומסור.

ההרכב התחיל על טהרת העיבודנים המודרנים לשירי מסורת תימניים, אך במהרה נוספו לקדירה גם חומרים מקוריים ולאט לאט נוצר סגנון ייחודי, רבגוני ועם זאת מגובש. הסגנון של בינת אל פאנק מבוסס בעיקר על השילוב של פאנק (Funk) עם מוסיקה תימנית מסורתית, אך מושפע מסגנונות רבים כמו אפרו-ביט, מוסיקה ים תיכונית, ג'אז ורוק פסיכדלי- תורכי (!). לצד הטקסטים התימניים משובצים גם שירי אהבה, שירי מחאה פוליטית, נונסנס בדואי ושירי משוררים. כל הופעה נהפכת במהרה למסיבת ילידים שיבטית עם צלילים, מקצבים, צבעים וריחות שמתאחדים על הציר שמחבר בין צנעא, הארלם ושכונת שערייה שבפתח תקווה.


היצירה של בינת אל פאנק משלבת ישן וחדש, לוקאלי ואוניברסלי, מזרח ומערב ומספרת דרך הסיפור האישי שלהם גם את סיפורו של כל אדם בעולם.

להמשך הטקסט

30
יוני

חמישי 22:00
מחיר
40-50-60 ₪

בת אלה| לְכִי לָךְ

בת אלה, זמרת ומלווה רוחנית מוזיקלית, בוגרת להקת פיקוד דרום. ישראלית חילונית, המציגה יהדות פלורליסטית, שוויונית וישראלית.


שימו לב: פתיחת דלתות: 13:00 שעת הופעה: 14:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמןבהופעתה, תבצע בת אלה שירים מתוך אלבומיה "לכי לך" ו "תפילתי", שניהם בהפקה מוסיקלית ועיבודים של עמוס בן-דוד. שירי תפילה ופיוטים בלחנים ועיבודים המבטאים את המרקם המוסיקלי העשיר של קיבוץ הגלויות הארצישראלי.

יחד עם בת אלה על הבמה יהיו צוות מוסיקאים מהשורה הראשונה:


הפקה מוסיקאלית: עמוס בן דוד / קלידים: עדו זלנזיק / גיטרות: דניאל שוהם / בס: אמיתי פריינטא / נשיפה: ניצן עין הבר / תופים: קרן טפרברג / זמרות ליווי: תהל שוהםגל לוגסי


הטקסטים העוצמתיים של השירים, המנגינות הקליטות, העיבודים העשירים של בן-דוד והביצוע הרגיש והנוגע של בת אלה, יוצרים מופע שהינו חוויה מוסיקלית רוחנית, מרוממת נפש, שמחה, אופטימית ונותנת תקווה, חוויה הפונה לכל עם ישראל על כל זרמיו, חוויה של מוסיקת נשמה ישראלית בניחוח יהודי.


האלבום "לכי לך", הוא אוסף תפילות, פיוטים ושירים ברוח המקורות. מקבץ מובחר משיריה של היוצרת דבי פרידמן (1951-2011), שהיתה אחת המנהיגות המשפיעות ביותר בעולם המוסיקה היהודית בצפון אמריקה ונחשבה למעין "קרליבך" בדמות אשה. בת אלה מביאה את מיטב להיטיה של פרידמן, לראשונה בשפה העברית יחד עם עיבודים מחודשים של  בן- דוד, המביאים לידי ביטוי ביצירתיות רבה את השורשיות והעממיות הישראלית של בת אלה – מצד אחד, יחד עם הפולק הנשי האמריקאי פורץ המוסכמות של פרידמן – מצד שני.

להמשך הטקסט

1
יולי

שישי 14:00
מחיר
40-50-60 ₪

עומר נצר | מופע פותח: דוד בינרט

עומר נצר, מוזיקאי יוצר וגיטריסט  צעיר ומוכשר המגיש פולק רוק אלטרנטיבי משובח ואמיתי. השיק אלבום בכורה Goodbye Song הכולל שירים שכתב והלחין, תחת שרביטו של המפיק המוזיקלי המוערך אור בהיר (אטליז). מופע פותח: דוד בינרט


שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


בשנתיים האחרונות תרים עומר והלהקה את הארץ. הקסם של עומר מתגנב בשקט בשקט ללב וכובש אותו. בשנתיים האחרונה כל הופעותיו של עומר מלאות עד אפס מקום, מפה לאוזן, מ-wall ל-wall בפייסבוק. עומר יליד הארץ, נהרייני גאה אבל הבלוז זורם ממנו באופן טבעי וצלול.

עומר חזר עכשיו מסיבוב הופעות בניו יורק, אשר הופיע במועדון הבלוז B.B King and Lucille ובנוסף גם התארח בסשן המכובד "One on One" במרכז 'עיר היינות' במרתף יין שהומר למקום הופעות. הפרויקט מתקיים כבר למעלה משנתיים והשתתפו בו מעל 200 אומנים ולהקות שונות. עומר הוא הישראלי הרביעי שזכה להתארח בסשן (קדמו לו דייויד ברוזה, תמר אייזנמן ונינט טייב).

דרכו הארוכה, וההתמדה במטרה לצד הכישרון, הקול הייחודי והחותם המוזיקלי שלו מתחילים לשאת פרי ועומר ממצב את מעמדו כיוצר צעיר, מרתק ומרענן.


האלבום כולל את  הסינגלים שיצאו עד עתה: Goodbye Song , Angel ,Couldn't Love You More וזכו לחיבוק חם מהרדיו ביקורות מצוינות:

 

"נצר הנהרייני מנצל את קולו המיוחד (ונטול המבטא), לטובת לחן סול-רוק מוצלח, עטוף בהפקה מוקפדת ועמוסת כלי נשיפה של אור בהיר" נוי אלוש, פנאי פלוס
"נצר בולט לטובה בנוף האינדי הצעיר בזכות הקול החזק והאקספרסיבי שלו" בן שלו, גלריה

 

"הוא משלב נכון בין סגנונות האמריקנה לבלוז כאילו ונולד באחד מאסמי התבואה בעיירת ספר מערב הפרוע" הבלוג של יובל אראל


מופע פותח:

דוד בינרט (DAVID BEINART) מנגן את השירים מהמיני אלבום האנגלוסקסי שלו שזה עתה ראה אור. השפעות של בלוז, פולק, רוק, וקאנטרי אמריקנה מבית אמא בניו ג'רזי.

להמשך הטקסט

2
יולי

שבת 22:00
מחיר
45-55-65 ₪

פרויקט ההרכבים של הצוללת חוגג 25 שנים עם חמי רודנר ויהלי סובול

הופעות משותפות של ההרכבים הצעירים בפרויקט הכי ותיק בצוללת עם אמנים ידועים ומוכרים. חמי רודנר ויהלי סובול עם אספסוף ו SANSKRIT.


שימו לב: פתיחת דלתות: 20:00 שעת הופעה: 21:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן

 

אחד מהפרויקטים המרכזיים ביותר של הצוללת במהלך שנות פעילותה הוא פרויקט ההרכבים הצעירים.
בכל שנה נבחרים כמה הרכבים צעירים {עד גיל 18} לפרויקט הדגל של הצוללת.

ההרכבים מקבלים ליווי של מפיק מוזיקלי צמוד, חזרות שבועיות, הופעות בצוללת וברחבי העיר, הקלטת שירים ועבודה צמודה עם אנשי מקצוע.

הדג נחש, מרסדס בנד ותמר אייזנמן הם חלק מהאמנים שעברו בפרויקט זה.


לרגל חגיגות ה-25 שנה החלטנו לחבר בין ההרכבים הפועלים בפרויקט זה כיום, לבין כמה אמנים ישראליים גדולים ואהובים:


אספסוף בשיתוף פעולה עם יהלי סובול
SANSKRIT בשיתוף פעולה עם חמי רודנר

להמשך הטקסט

7
יולי

חמישי 21:00
מחיר
25-25-25 ₪

ארקדי דוכין | מופע חדש | צהריים בצוללת

אחד האומנים הבכירים ,המוערכים והאהובים בישראל במופע חדש,אינטימי,מרגש שר ומספר על החיים. על הילדות ברוסיה,העליה לישראל,התקופה בצבא ועל הגשמת חלומות דוקא דרך פירגון ונתינה.


שימו לב: פתיחת דלתות: 13:30 שעת הופעה: 14:30. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


מופע שכולל שירים מהרפרטואר העשיר והמגוון לצד שיח של שאלות ותשובות עם הקהל.

להמשך הטקסט

8
יולי

שישי 14:30
מחיר
70-80-90 ₪

Full Trunk חוגגים לצוללת יומולדת 25

פול טראנק הם רבעיה משוגעת של גרוב, בלוז, רוקנ'רול באווירה ים תיכונית שלא תשאיר אתכם אדישים לרגע.


שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


לאחר 2 אלבומים, מאות הופעות על שלל במות פסטיבלים, מועדונים בכל פינה בארץ, טור מוצלח בחו"ל, עשרות שיתופי פעולה עם שלל אומנים (אפרים שמיר, גיא מזיג, לוסיל קרו, איתי פרל, גל דה פז ועוד רבים..) והמון פרגון מן מהמדיה והקהל, אפשר כבר להגיד שפול טראנק הם הדבר הנוכחי במוזיקה שאתם מכירים או לא.

הלהקה עובדת בימים אלו על אלבום שלישי אשר שיריו מתחילים להשתלב בהופעות ובמקביל סוגרת בקרוב שנה מוצלחת ביותר עם האלבום השני שלה Time For Us To Move.

 

"לא שמעתם רוקנ'רול ובלוז באוירה של טברנה מזרחית לוהטת עד ששמעתם הופעה של פול טראנק"

"כשמדובר בהופעות שהמטרה בהן היא לרקוד ולהתפרק, פול טראנק היא להקה מהשורה הראשונה"

להמשך הטקסט

9
יולי

שבת 22:00
מחיר
40-50-60 ₪

חגיגות 25 שנים לצוללת הצהובה | אסף אבידן במגדל דוד

אסף אבידן מגיע למופע התרמה מיוחד במגדל דוד לרגל חגיגות 25 שנות צוללת צהובה. כל הרווחים מהמופע יוקדשו לשת"פ בין תלמידי הצוללת הצהובה למחלקת המטולוגיה-אונוקולוגיה – ילדים בהדסה עין כרם


שימו לב: פתיחת דלתות: 20:00 שעת הופעה: 21:30. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


אסף אבידן מגיע למופע התרמה מיוחד במגדל דוד לרגל חגיגות 25 שנות צוללת צהובה, אשר היוותה גם היא בית להופעותיו הראשונות בתחילת דרכו.
רווחי המופע יוקדשו במלואן לשיתוף פעולה נרחב בין הצוללת הצהובה ותלמידי מגמת המוסיקה של הצוללת, עם מחלקת המטולוגיה- אונקולוגיה ילדים בהדסה עין כרם.


שיתוף הפעולה כולל:

רכישת ציוד לחדר חזרות נוסף לתלמידי מגמת הצוללת.
סדרת הופעות אקוסטיות של אמנים מוכרים בבית החולים, במחלקת הילדים.
הקלטת ילדים מהמחלקה המעוניינים לנגן ולהקליט שירים באופן מקצועי בצוללת.
אוורור אנשי הצוות במחלקה, אירוח בהופעות הצוללת לבחירתם על בסיס מקומות פנויים. 


ההופעה של אסף היא מסע אינטימי ומרתק אל תוך מבוך אישיותו ויצירתו.
מפגן עוצמתי של גרסאות שונות לשירים ישנים וחדשים בעזרת שלל כלי נגינה, מילותיו הכנות, וקולו הייחודי.


זאת הזדמנות נדירה להציץ מקרוב אל גרעין היצירה שלו ואל השירים במערומיהם.
הניו יורק טיימס תיאר את אסף כיצור כלאיים נדיר שכותב כמו לאונרד כהן, שר כמו רוברט פלאנט, ובעל כריזמה של זמר קברט. המופע זכה לתשבחות וביקורות ברחבי העולם.

להמשך הטקסט

13
יולי

רביעי 21:30
מחיר
100-120-500 ₪

חגיגות 25 שנים לצוללת | יוני רכטר עם פרויקט לא סטנדרטים במגדל דוד | אורח מיוחד: אלי דג'יברי

ערב ג'אז בין חומות מגדל דוד עם אחד מבכירי המוזיקאים והמעבדים בארצנו: יוני רכטר. פרויקט 'לא סטנדרטיים' של הצוללת הצהובה בניצוחו ועיבודו של הפסנתרן והמלחין תומר בר. אורח מיוחד: אלי דג'יברי


שימו לב: פתיחת דלתות: 19:00 מתחילים: 20:30


סדרת ההופעות "לא סטנדרטים" , בתמיכת הקרן לירושלים, מבוססת על מסורת של אירוח אמנים איכותיים ופופולאריים מתחומים מוזיקליים שונים, בתוך אנסמבל נגני ג'אז מובילים. בסדרה, יצירות ג'אז מקוריות במקצבים מגוונים ובעיבודים מוסיקליים אקלקטיים תופסות מקום לצד עיבודים מחודשים ומרתקים ליצירותיהם המוכרות של אותם אמנים אורחים, וכך נוצר רפרטואר מעניין המאפשר לשמוע את אותם שירים מוכרים בפרשנות חדשה לגמרי .


בשנים האחרונות אירח הפרויקט סוללה של אמנים ישראליים אהובים:
שלמה גרוניך, אלון אולרצ'יק, מאור כהן, יונתן רזאל, אמל מורקוס, אפרת גוש ועוד.


לרגל חגיגות 25 שנים לצוללת חובר אנסמבל לא סטנדרטיים לגדול המוזיקאים, המלחינים והמעבדים הישראליים – יוני רכטר!


אנסמבל נגני ג'אז מובילים ילוו את המופע:


תומר בר- פסנתרן, מלחין ומעבד הפרויקט.
עפרי נחמיה – תופים
יוראי אורון – קונטרבס
שלישיית כלי מיתר:
כינור – קורדליה הגמן
צ'לו – יעל שפירא
ויולה – נועם חיימוביץ'
אורח מיוחד: אלי דג'יברי


מופע פותח – שליחי הג'אז:

גייסנו את מיטב הכישרונות הצעירים מעולם הג'אז הירושלמי למופע פותח חגיגי וייחודי: האקדמיה למוזיקה, ביה"ס לאומנויות ומגמת הצוללת – במופע מיוחד בהנהגת אבי ליבוביץ'.


נעם טנזר – קונטרבס
שחר הלוי – תופים
אביב פק – זמרת
אריאל ברט – מפוחית
עמרי בר גיורא – גיטרה
עופר כהן – סקסופון טנור
אביב בלום – סקסופון

סתיו גולדברג – פסנתר


אלי דג'יברי:

שמו של אלי דג'יברי, מוסיקאי הג'אז הישראלי-בינלאומי שחזר לא מכבר לאחר שהופיע בבית הלבן, שגור בפי כל מי שמצוי ומעורה בסצנת הג'אז בארץ ובעולם. הוא נחשב ללא ספק לאחד ממוסיקאי הג’אז הבולטים והמשפיעים בזירה הבינלאומית והישראלית גם יחד, סקסופוניסט, מלחין ומעבד המוכיח שוב ושוב את מקוריותו וייחודו בעולם הג'אז בזכות נגינתו הכריזמטית והסוחפת ולחניו המלודיים.

 

יוני רכטר ואלי דג'יברי משתפים פעולה שנים ארוכות. לראשונה נפגשו כאשר יוני הזמין את אלי לבצע (בשירה) את השיר "יש לך הכל" מהאלבום של יוני "עוד סיפור". הכימייה והחברות בין שניהם מהפנטת וסוחפת ומאז נוהגים השניים לחבור יחד באין ספור פרויקטים והזדמנויות.

 

דג'יברי (זוכה פרס ראש הממשלה כמלחין ומבצע) נבחר לייצג את ישראל ביום הג'אז הבינלאומי הראשון שנערך באו"ם והוא מנהל אמנותית זאת השנה החמישית את פסטיבל הג'אז היוקרתי  "ג'אז באילת".

להמשך הטקסט

14
יולי

חמישי 20:30
מחיר
70-100-120 ₪

חגיגות 25 שנים לצוללת | ג'יין בורדו מארחים את שלומי שבן

את חגיגות ה-25 שנים לצוללת במגדל דוד נסיים בצהרי יום שישי עם הופעה מיוחדת של ג'יין בורדו עם אורח אהוב ויקר: שלומי שבן.
זהו חיבור ראשוני וייחודי לכבוד יום ההולדת שלנו!


שימו לב: פתיחת דלתות: 15:00 שעת הופעה: 16:30. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


בשנה האחרונה, קשה היה שלא לשים לב לשלישייה הקסומה הזו. מהרגע שאלבום הבכורה שלהם יצא לאויר העולם הלהקה פרצה לתודעה בקצב מסחרר והחלה למלא אולמות עד אפס מקום בכל הארץ. אין ספק שההרכב המיוחד הזה ממקם את עצמו כאחד ההרכבים המצליחים של התקופה האחרונה.

הסינגלים מתוך אלבום הבכורה "עינב" "איך אפשר שלא" ו"וויסקי" מתנגנים רבות ברדיו וקיבלו ביקורות חמות מהקהל ומהמבקרים. "איך אפשר שלא"  היה השיר המושמע ביותר בגלגל"צ בשנת 2015.

עם הפשטות של שירי הקאנטרי,הרמוניות קוליות וליריקה מציאותית עטופה בהומור וחן – אי אפשר שלא להתאהב.


שלומי שבן
אחד המוזיקאים המקוריים, המאתגרים והמצליחים במוזיקה הישראלית.
כל הופעה שלו תחת כנפי הצוללת היא בלתי נשכחת, מי יודע מה יקרה במגדל יחד עם ג'יין בורדו…

מילה של צוללת – אם אתם אוהבים את השניים, אל תחמיצו את החיבור הזה!

להמשך הטקסט

15
יולי

שישי 16:30
מחיר
80-100-120 ₪

סטנדאפ בצוללת עם תום יער

הקומיקאית הצעירה שנחשבת למי שפתחה את הדלת והייתה חלוצת הדור החדש של הסטנדאפ הישראלי יוצאת במופע נוסף מתוך סיבוב ההופעות "לא זונה בת שש".


שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמןאת תום יער אין צורך להציג בפני רוב הצעירים בתל אביב, אלו המחוברים לרשתות החברתיות ואלו הצורכים תרבות וסקרנים באופן טבעי לקולות חדשים ולמה שקורה סביבם. יש ליער קהל אדוק של עוקבים ואוהדים שמצטט אותה, נאמן לה והולך אחריה לכל הופעה ומשתף כל סרטון או סטטוס.


תום יער בת 27 משתייכת לדור הקומיקאים החדשים. במופע, שהוא כמו מניפסט קורע מצחוק ועצוב עד כאב , יער בשפה ובהגשה המיוחדת שלה, נוגעת ולא נוגעת בנושאים כמו יחסי משפחה משובשים, תל אביביות, דימוי גוף ונשיות, יחסי מין או אי קיום יחסי מין, מסיבות, טכנולוגיה, זוגיות ועוד. תום ידועה בתור מי שיש לה פה מלוכלכך מאוד ולא מצנזרת את עצמה. החל מהדימויים הציוריים המתוארים במופע ועד לשפה המיוחדת שיש רק לה, תום יער היא קול אינטיליגנטי, מרענן, חדש וחריף בסטנדאפ הישראלי.


את סבב ההופעות הנרחב תום יער מציגה בפוסטרים אייקונים, כל מופע עם תמונת פוסטר חדשה ואת כל הפוסטרים אפשר לקבל במתנה בגלויה קטנה בהופעה עצמה. על צילום ועיצוב התמונות אחראי המעצב מתן שליטא.


בואו לראותה רגע לפני שהיא מתפוצצת ותשמעו עליה בכל מקום ויימאס לכם כבר ממנה.

״אחד מהקולות הכי כנים ומלוכלכים בישראל.״ (הארץ)

"בשורה אמיתית והבטחה גדולה." (טיים אאוט)

"חלוצת הדור החדש של הסטנדאפ הישראלי." (מעריב)

 

להמשך הטקסט

15
יולי

שישי 22:00
מחיר
50-60-70 ₪

שפיטה | SHEFITA | When East meets West

Shefita, הדיווה הערביה, פרצה בסערה לחיינו ב- 2013 עם הקאבר הים-תיכוני ל- Karma Police של להקת Radiohead, שהפך בן לילה לויראלי ברחבי הרשת וזכה למעל 1,300,000 צפיות ביו טיוב.


שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


ב- 2015 Shefita שיחררה קליפ נוסף, קאבר לשיר Lithium  של להקת Nirvana והפיחה בו חיים חדשים. קורט קוביין, מעולם לא היה מדמיין שהשיר הקודר שכתב, יסתלסל לצלילי העוד והצ'לו.


במרץ האחרון הוציאה Shefita קליפ נוסף, צבעוני ומקורי – גרסא משלה לשיר הילדים הנוסטלגי אצא לי השוקה, מבוצע ומוקדש באהבה גדולה לכל בעלי החיים באשר הם!
לאחרונה נבחרה לבצע את השיר והקליפ הרשמיים של אירועי הגאווה לשנת 2016 בשיתוף עם עיריית תל אביב –
קאבר לשיר Pink של להקת Aerosmith אשר כולו ורוד, שמח ומוגש באהבה גדולה לקהילה הגאה ובכלל!


מאז Karma Police, עברה Shefita דרך ארוכה ובנתה מופע שלם סביב קאברים לשירי רוק מוכרים עליהם גדלה, לצד שירים מקוריים שאותם כתבה והלחינה.

כיום היא מופיעה ברחבי הארץ עם הלהקה ונמצאת לקראת סיבוב הופעות בחו"ל,
סוחפת איתה את הקהל ושואבת אותו אל תוך עולמה, תוך כדי שהיא מעניקה לו חוויה מוזיקלית והומוריסטית.


"כשהאינטרנט הוצף בקליפ עם הביצוע הערבי לרדיוהד לא היה ברור אם זה דאחקה, גימיק, או ביצוע רציני. עכשיו, כשהזמרת שפיטה מופיעה עם מופע מלא של קאברים בסגנון מוזיקה ערבית, ברור שמדובר בתופעה" Mako

" אם עדיין לא ראיתם אותה בפייסבוק או ביוטיוב, זה הזמן להכיר" . YNET

 

"כשרדיוהד כתבו את קארמה פוליס, הם בטח לא חשבו על מוזיקה ערבית ואלטה-זאכן בעגלה עם סוס,אבל זה לא הפריע לשתי יוצרות להפוך את היצירה הגאונית על פניה ולהביא אותה אל המזרח התיכון". טיים אאוט

להמשך הטקסט

16
יולי

שבת 22:00
מחיר
60-60-70 ₪

דה פז בנד | The Paz Band

The Paz Band  הוא הרכב רוק ייחודי הפורץ בשנה האחרונה את דרכו לתודעה בארץ ובחו״ל, ומוכיח שהרוקנרול עוד חי ובועט.

 

שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


הלהקה הוקמה בשנת 2014, כשהסולנית גל דה-פז ושותפיה הותיקים מוטי לייבל (גיטרה) ואריאל קשת (קלידים) חברו לבסיסט רז בליצבלאו ולמתופף אור כחלון. ביחד הם מרעידים את בימות הארץ כשהם מבצעים שירים מאלבומה הקודם של דה-פז ״Goldie״ ושירים מאלבום הבכורה של הלהקה, שעתיד לצאת באפריל 2016.


קהל המעריצים המסור של The Paz Band הולך וגדל, בעוד הלהקה מופיעה במרץ מצפון עד דרום על במות קטנות כגדולות ומבססת את מעמדה כאחד ההרכבים הפעילים ביותר בסצינת הרוק הישראלית. הציר המרכזי של הלהקה (לשעבר Gal De Paz Band) הוא הסולנית גל דה-פז, יוצרת וזמרת בעלת קול נדיר ומשמיט לסתות, שכבר זיכה אותה לכינוי ״ג׳ניס ג׳ופלין הישראלית״ וקוצר שבחים בכל פרוייקט בו היא משתתפת. בין אם מדובר בהמנון רוק עמוס דיסטורשן או בלדה מינימליסטית רכה, שירתה של דה-פז תגרום לכם לעצור ולהקשיב. בשילוב עבודת הגיטרות המדוייקת והעצמתית של לייבל, הפקתו ונגינתו מלאת הנשמה של קשת והבס-תופים החזק וההדוק של כחלון ובליצבלאו; The Paz Band נותנים הופעה שלא תישכח בקלות.


חברי הלהקה, ביחד ולחוד, לקחו חלק באינספור פרוייקטים ושיתופי פעולה עם אמנים מהארץ ומחו״ל, ובתום שנה מאז הקמת ההרכב כבר זכו לחמם ארבעה מופעים בינלאומיים גדולים, ביניהם Kovacs ההולנדית ואמן הבלוז האמריקאי Cedric Burnside. בסוף 2015 נבחרו The Paz Band לחמם את הופעותיו של הרכב הרוק The Dead Daisies, סופר-גרופ המורכב מחברי עבר והווה בכמה מהרכבי הרוק הגדולים ביותר בכל הזמנים (Guns N’ Roses, Whitesnake, Motley Crue ועוד), ובפברואר 2016 נבחרו לחמם את סולן להקת The Afghan Whigs גרג דולי בהופעותיו בארץ. לאחרונה שחררו The Paz Band את אלבומם הראשון כהרכב, אלבום בן שבעה שירים (שנכתבו והולחנו בעיקר ע״י דה-פז ועובדו ע״י חברי הלהקה) הנעים בטבעיות על-פני קשת רחבה של השפעות מעולם הרוק, הבלוז והסול.

להמשך הטקסט

23
יולי

שבת 22:00
מחיר
40-50-60 ₪

עלמה זהר במופע מוזיקלי חדש לילדים | "פלא"

עלמה זהר, במסע מוזיקלי חובק עולם, מלא שמחת חיים וקסם, עם השירים האהובים מאלבום הילדים "פלא" (שני אינדיאנים, גלגולים, ילד יפה ועוד)


שימו לב: פתיחת דלתות: 16:30 שעת הופעה: 17:30. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


בימוי: ירדן בר כוכבא

הפקה מוזיקלית: אסף איילון

גיטרות: גלעד לוין / קונטרבס: אבירם קושניר

כלי הקשה: נור בר גורן / כלי נשיפה: אורי ארמן


מומלץ לילדים מגיל 3-7

משך המופע: 50 דק'

ילד מגיל שנתיים חייב בכרטיס

להמשך הטקסט

24
יולי

ראשון 17:30
מחיר
55-65 ₪

מוטי עמיר | השקת אלבום בכורה | אורחות מיוחדות: האחיות ג'משיד

עשר שנים של איסוף וכתיבת מוזיקה בירושלים – אלבום אחד. מוטי עמיר, יוצר ומלחין מקומי, מוציא אלבום בכורה לאחר כמעט עשור של יצירה בירושלים. מוזיקה עברית, מקורית ומחוברת לאדמה.


שימו לב: פתיחת דלתות: 20:00 שעת הופעה: 21:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


אורחות מיוחדות: האחיות ג'משיד

 

מוטי עמיר – גיטרה, צ'רנגו, שירה // עדן ג'משיד – צ'לו, שירה // נדב מטלון – כלי הקשה // עוד תורכי – אריאל חרוב // גיטרה חשמלית – אור בהיר // קלידים – טל טימור //

 

"יוצר ירושלמי, שורשי, רוחני  ומרתק" – NRG.

 

"מוזיקאי מוכשר ביותר. שקט וחיבורים רוחניים שלא שומעים כל יום. מחכה לאלבום בקוצר רוח". – מעריב, דורון אורסיאנו וינטר.

להמשך הטקסט

26
יולי

שלישי 21:00
מחיר
40-50-60 ₪

בטי ביירז | The Betty Bears

The Betty Bears הוא אנסמבל של 8 נגנים המחייה את מוסיקת הסווינג הדיקסילנד והרגטיים  של שנות ה-20 וה-30 בניו אורלינס! בעזרת עיבודים חדשים לשירים הישנים והטובים.


שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


זהו הרכב ירושלמי שהחל את דרכו במאי 2013, וחבריו הם:

 

אלה דניאל – שירה | אביתר  חרמש – קונטרה בס | יואל שמש – פסנתר | מתן בן דוד – בנג'ו | אביאור רוקח – חצוצרה | אמיתי מן – קלרינט | עודד לוי  – תופים | רון זילברשטיין – טרומבון 


"הדובים של בטי מספקים חווית רטרו שמלבד מקצב מדליק ומוסיקה שמחה מחזירה אותנו לתקופה בה… היו יוצאים לבארים שכונתיים ורוקדים יחד עד אור הבוקר" בלוג חדי אוזן

 

"…להקת הסווינג הכי חמה באזור. אין ספק שזאת המסיבה הכי שווה בעיר" מגזין מרפסת

להמשך הטקסט

28
יולי

חמישי 22:00
מחיר
50-60-70 ₪

סגירת חגיגות 25 שנים לצוללת בערב שכולו תוצרת הבית

מן המתבקש שגם המוסיקאים, האמנים והרקדנים שמבלים (וגם בילו) את מיטב זמנם בצוללת בתור ברמנים, קופאים, עובדי המשרד ועוד יסגרו את העונה ה-25 של הצוללת הצהובה.


שימו לב: פתיחת דלתות: 20:30 שעת הופעה: 21:30. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


עובדי הצוללת לדורותיהם מציגים:
הופעות מוסיקה, מחול, פרפורמנס, אומנות פלסטית, וידאו ועוד…

להמשך הטקסט

30
יולי

שבת 21:30
מחיר
10-10-10 ₪