חיפוש


ג'אז בצוללת: רביעיית YOMA [אבי אדריאן]

הרכב המנגן את יצירותיו של אבי אדריאן. את התכנים הג'אזיים, מעבד ההרכב בו ברגע דרך פיוז'ן שיבטי ואלמנטים אתניים בזמן הווה. השיתוף הפירגון והחברות בין הנגנים מובילים לשפה מוזיקלית יחודית הפותחת עולם ריגשי מושך ומאתגר.


פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00
נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע ישיבה


אבי אדריאן. מלחין פסנתרן וקלידן, מטובי המוסיקאים בישראל ובעולם. תוך הנחת יסודות מהג'אז המסורתי מביא אבי חדשנות חדה ללא פשרות, אלמנטים שיבטיים ופיוטיות מרגשת. אבי מופיע עם מיטב האומנים בארץ ובעולם, וכן מורה באקדמיה למוסיקה בירושלים.


מארק רוזן. סקסופוניסט ומוזיקאי מהמובילים בישראל. בנגינתו הוירטואוזית משלב מארק חן אוטנטי ורגישות גבוהה ובכך מפליא לבטא את רעיונותיו המוסיקליים. מארק השתתף בפסטיבלים בארץ ובעולם וניגן עם מיטב המוסיקאים כגון Gino Vanneli, Adam Nusbaum, Poogie Bell. כיום מארק מהנשפנים המבוקשים בישראל.


יוסי כהן. מוותיקי המתופפים בישראל. את נגינתו של יוסי מאפיינת יציבות ובהירות נדירה. מעבר לטכניקה ברמה גבוהה ביותר מגיש יוסי גרוב אותנטי ומשקלים יוצאי דופן. במהלך השנים ליווה יוסי את מיטב האומנים והשתתף במיטב ההפקות בישראל.


עופר רם. מלחין ובאסיסט. מפרוג ועד פיוז'ן מביא עופר גרוב יציב ויצירתי. תוך הנחת בסיס נמוך ומדוייק שומר עופר על ההקשר המלודי ובכך מדביק את האלמנטים השונים לכדי אחדות. למד תחת כנפייהם של Bob Magnuson, Steve Bailey, Gary Willis.

להמשך הטקסט

20
פברואר

רביעי 22:00

ללא תשלום

מטאל בצוללת

ערב מחוות ללהקות מטאל ידועות מהעולם: פנתרה, סיסטם אוף אה דאון, טסטמנט ומטאליקה!


פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 21:30
נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע עמידה


מחווה לפנתרה

שירה: יחי זקן (סינטקס,דאוספרה)

גיטרה – רועי אילוז (סינטקס)

בס – עומר טבח (מטאלייזר)

תופים – ניר ברוך (סינטקס צ'וגון)


מחווה לסיסטם אוף אה דאון

ע"י להקת סוויסטם אוף יותם


מחווה לטסטמנט

שירה – יותם דיפיילר אבני

גיטרה – אלכס זבולון (דזרט, דה פיידינג)

גיטרה – רועי אילוז (סינטקס)

תופים – ניר ברוך (סינטקס, צ'וגון)


מחווה למטאליקה

שירה – יותם דיפיילר אבני מארח

גיטרה – אביב מילבסקי (סוויסטם אוף יותם)

גיטרה – עדן חיים

בס – עידו גדה

להמשך הטקסט

21
פברואר

חמישי 21:30
מחיר
40-45-50 ₪

ויקטוריה חנה | הראפ הארמי הראשון

אמנית הקול, ויקטוריה חנה, מכשפת את הקהל בארץ ובעולם.

ראפ קבלי, היפהופ ארמי והפקה קולית חוצת גבולות, הנעה בין העתיק לעכשווי.פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00
נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע ישיבה


יצירתה המוזיקלית המרתקת, הופעה יוצאת דופן וקליפים שאי אפשר להוריד מהם את העיניים, הפכו את ויקטוריה חנה לתופעה מסקרנת ומיוחדת במינה.

בואו להשתאות מיצירתה המהפנטת של אומנית הקול ויקטוריה חנה בחגיגה אוניברסלית עכשווית לעברית העתיקה ולקול האנושי.


תוך מסעות קוליים מרתקים וסיבובי הופעות בפסטיבלים יוקרתיים ברחבי העולם, ולאחר שאלבום הבכורה שלה ראה אור באירופה תחת חברת תקליטים גרמנית, וזכה בפרס המבקרים בגרמניה ולדירוג של 5 כוכבים במגזין המוסיקה הנחשב songlines חוזרת ויקטוריה חנה לצוללת , להופעה של ראפ עברי עתיק ומקצבים אלקטרוניים חדשניים בהרכב מפתיע ומסקרן במיוחד.


המופע יכלול להיטים ידועים כגון "אלף בית" ו"22 אותיות" מתוך אלבום הבכורה המצליח בהפקתם של תמיר מוסקט ופרנק וואן דר ווי וכן חומרים חדשים מתוך האלבום הבא בהפקתו של רן שם טוב (איזבו).


ניר מנצור – תופים, כלי הקשה, סמפלרים

רועי רבינוביץ – מקלדות, סקסופון

גרשון וייספיהרר – טרומבון, עוד אלקטרוני

להמשך הטקסט

23
פברואר

שבת 22:00
מחיר
70-85-95 ₪

ג'אז בצוללת: אלי מגן & עדי רנרט | דאבל סטנדרט

שני המוזיקאים המשפיעים, חוברים יחד למופע משותף חדש, בו הם פורשים את עולמם המוזיקלי העשיר ומוצאים את החיבור והמכנה המשותף בין שירים ישראלים, קלאסיים ומקוריים לבין מוזיקת ג'אז אינסטרומנטלית מהעולם.


פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00
נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע ישיבה


בין השירים במופע: יליד הארץ, העץ הוא גבוה, שתי דפיקות לב, לזכור, I love you Porgy, Take the A train  I love you ועוד…


אלי מגן כפי שתואר ע"י בן שלו, הארץ: "ידע, עומק, רגש, לב: את כל האיכויות האלה אפשר למצוא גם בנגינה, בשירה ובהלחנה של מגן. ועוד דבר, נדיר עד מאוד, אפשר למצוא במוזיקה שלו: הרמוניה בין שלושה עולמות מוזיקליים – קלאסי, ג'ז ורוקנרול. מגן הוא תופעה חד פעמית במוזיקה הישראלית. יש מוזיקאים שמשלבים שתיים מתוך שלוש הדיסציפלינות האלה, אבל נדמה שמגן הוא היחיד שחי, נושם ומנגן את שלושתן. הוא התחיל ברוקנרול כזמר שמנגן, זנח את השירה לטובת נגינת ג'ז, אחר כך התמקד בקלאסי אבל המשיך לנגן ג'ז, ובעשור האחרון חזר לשיר, המשיך כמובן לנגן, וגם התחיל להלחין בצורה סדירה."


עדי רנרט,  פסנתרן, מלחין, מעבד ומפיק מוזיקלי. שיתף פעולה עם אמנים רבים, ביניהם ברי סחרוף, יהודית רביץ, גידי גוב, מתי כספי, שלמה ארצי, רונה קינן, ורבים אחרים. היה חבר בלהקת ששת. ב 2010 יצא אלבומו ״פעמון״ שכלל מוזיקה מקורית וזכה לשבחים. כמו כן הלחין מוזיקה לסרטים ולסדרות טלוויזיה, וזכה יחד עם צוף פילוסוף בפרס אופיר על המוסיקה המקורית ל"אדמה משוגעת״.


אלי מגן : קונטרה בס ושירה  –  עדי רנרט: פסנתר ופלוגלהורן

להמשך הטקסט

27
פברואר

רביעי 22:00

ללא תשלום

Full Trunk | סיבוב חורף 2019 | אזלו הכרטיסים

הלהקה המקפיצה שהביאה לכם את: Lets go, As a stone, Hey hey, Powerful, Damn right במופע חורף עמוס בגרוב, אנרגיות טרוף ושירים חדשים!פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00
נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע עמידהלאחר שנה שבה נחטפו כל הכרטיסים אנחנו ממליצים מאודדד

להזמין מראש!

להמשך הטקסט

28
פברואר

חמישי 22:00
מחיר
65-70-85 ₪

ג'יין בורדו | פולק קאנטרי עברי

סיבוב הופעות ארצי לרגל האלבום "מה שחשוב"! בשנתיים האחרונות, קשה היה שלא לשים לב להרכב הקסום הזו. עם הפשטות של שירי הקאנטרי, הרמוניות קוליות וליריקה מציאותית עטופה בהומור וחן – אי אפשר שלא להתאהב.


פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00
נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע עמידה


מהרגע שאלבום הבכורה שלהם יצא לאור הלהקה פרצה לתודעה בקצב מסחרר והחלה למלא אולמות עד אפס מקום בכל הארץ ולכבוש יעדים ופסגות – אלבום זהב, השיר המושמע ביותר בגלגלצ לשנת 2015, מיליוני צפיות ברשת וכ-200 הופעות לסיבוב הבכורה – נתון חסר תקדים להרכב צעיר ועצמאי.

אין ספק שההרכב המיוחד הזה ממקם את עצמו כאחד ההרכבים המצליחים, המפתיעים והמעניינים של התקופה האחרונה.


בקיץ 2017 שוחרר אלבומם השני של הלהקה "מה שחשוב", אותו הם הפיקו והקליטו באופן עצמאי באולפנם הביתי.

ממנו יצאו הסינגלים "מה שחשוב", "רוצה לבכות" ו"בכללו" שזכו לחיבוק מהקהל ולהשמעות רבות בכל תחנות הרדיו.


דורון טלמון – מילים, שירה וכלי הקשה
מתי גלעד – קונטרבאס וקולות
רמי אוסרווסר – גיטרה אקוסטית, חשמלית וקולות
יואב ארבל – תופים וקולות


 

"ההצלחה המוזיקלית הגדולה של השנה החולפת"  (איתי שטרן, הארץ)

 

"ג'יין בורדו הם הדבר הכי מתוק במוזיקה הישראלית, אתם חייבים לתפוס אותם מופיעים בהזדמנות הקרובה"  (גל אוחובסקי, מאקו)

 

להמשך הטקסט

2
מרץ

שבת 22:00
מחיר
65-70-80 ₪

האחים סלומון

נחמן (גיטרה ושירה), יוסף (גיטרה בס ושירה) ושרולי (מנדולינה ושירה) סולומון מנגנים ושרים יחד מאז ילדותם הצעירה. הטריו הינם שלושה מתוך שמונה אחים מוסיקאליים מוכשרים לבית משפחת סולומון הידועה מהיישוב מבוא מודיעים( המושב שהקים הרב שלמה קרליבך).


פתיחת דלתות: 20:00 שעת הופעה: 21:00
נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע ישיבה


המוסיקה לא נעצרה לרגע בבית המשפחה והייתה למרכיב מרכזי בהתפתחותם כילדים, דבר שעורר באחים השראה רבה ושמחת חיים, אשר חיה ובועטת באופן תמידי עד היום.


האבא, (בן ציון סולומון) הינו בעל תואר שני למוסיקה מאוניברסיטת ברקלי בארצות הברית, שם גדל  וניגן עד שעלה לארץ וליוה את הרב שלמה קרליבך בכל הופעה והספיק גם להקים את להקת ישיבת התפוצות (להקת הרוק היהודית הראשונה) אשר זכתה מספר פעמים בפסטיבל הזמר החסידי וניגנה בכל קצוות העולם.

בן ציון תמיד חלם לנגן ולהופיע עם ילדיו והקים את להקת "בן ציון סולומון ובניו" בה שרו וניגנו כל האחים יחד.


תחת ניהולו והפקתו המוסיקאלית של בן ציון הלהקה המשפחתית הופיעה בכל העולם ואף הקליטה מספר אלבומים באולפנו הביתי.

בהשראת הלהקה המשפחתית ועם הניסיון שצברו, האחים החלו להקים להקות ולייצר מוסיקה מקורית משלהם שתוך זמן קצר הפכו לשם גדול במוסיקה היהודית ברחבי הארץ והעולם ("סולפארם", "להקת המושב" "והמקור").

להקת "האחים סולומון" החלה משיחת טלפון שנחמן קיבל מ"טדי הפקות" על רצונם  לצלם תכנית ריאליטי שתיקרא "משפחה בהופעה" בה יתחרו הרכבי משפחות על התואר "המשפחה המוסיקאלית של ישראל" וביקשו שהאחים יגיעו להיבחן עבור התכנית.


נחמן יוסף ושרולי שהיו זמינים באותה עת נענו לבקשת המפיק של התכנית ולאחר שעברו את האודישן הראשוני וכעבור שנה של 26 פרקים ו-150 להקות "האחים סולומון" שייטו כל הדרך עד לגמר התכנית .

ההופעות הרבות בטלוויזיה מול פאנל שופטים בכיר וקהל גדול סייע לאחים בגיבוש סאונד מוסיקאלי אותנטי שזכה להערכה רבה בקרב המאזינים.

עם השפעות מוסיקאליות רבות ומגוונות כגון: פולק אמריקאי וישראלי, מוסיקה אירית, רגאיי וניגוניו של הרב קרליבך האגדי, "האחים סולומון" מייצרים יחד מוסיקה אורגנית וייחודית אשר מעוררת שמחה והשראה לכל מאזיניה.


מאז היו להרכב  "האחים סלומון" מופיעים  ברחבי הארץ בפסטיבלים שמחות ואירועים שונים וכבר הספיקו לערוך סיבובי הופעות מוצלחות מאוד באירופה וארצות הברית.

תהליך הכתיבה/והלחנה  הינה חוויה משפחתית בה כל אח מביא רעיון/מנגינה/מילים וביחד יוצאים למסע שבסופו נולד שיר, הליך זה משקף את האהבה והיצירתיות ששוררת בקרב האחים.

וכמו שכל אחד מהאחים יאמר: "אין כיף גדול יותר מאשר לחלוק את הבמה ואת הרעיונות המוסיקאליים שלך עם המשפחה".

להמשך הטקסט

5
מרץ

שלישי 21:00
מחיר
45-50-55 ₪

ג'אז בצוללת: שישיית מיכאל אדוארדס

הרכב חדש של הבסיסט מיכאל אדוארדס המשלב את מסורת הג׳אז, מניו-אורלינס ועד ה-Cool Jazz, יחד עם גרוב ישראלי וקומפוזיציות מקוריות של אדוארדס ושאר חברי ההרכב.


פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00
נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע ישיבה


השישייה מורכבת מיונתן קוזלובסקי בחצוצרה, רגב יאירי בטנור, יואב טריפמן בטרומבון, דור זהבי בפסנתר, מיכאל אדוארדס בקונטרבס ודור בר אב בתופים. כולם נגני ג׳אז ויוצרים בעלי צליל ייחודי המשלבים כוחות בהרכב זה ויוצרים מוזיקה עוצמתית חדשה ומקורית.

להמשך הטקסט

6
מרץ

רביעי 22:00

ללא תשלום

theAngelcy | סיבוב אלבום חדש | חורף 2019

האינג'לסי, הלהקה הבינלאומית שפרצה לתודעה וללבבות של הקהל הרחב עם השיר "Dreamer" לפני שש שנים, ושאלבום הבכורה שלה "Exit Inside" זכה להצלחה רבה וכלל גם את הלהיטים "My Baby" Boy" ו-"The Call", יוצאת לסיבוב השקת האלבום החדש Nodyssey .


פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00
נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע עמידה


הלהקה שחוזרת עם אלבום חדש, עם הרכב מגובש מתמיד ויצירה משותפת, תוצאה של אינטימיות מאלפי שעות נגינה וסיבובי הופעות ברחבי הארץ ואירופה, האלבום החדש ממשיך את החיפוש של הלהקה אחרי מילים וצלילים שיבטאו בצורה מדויקת את רחשי ליבם ונפשם בעולם הכאוטי-מוזר-יפהפה-שמיימי בו אנו חיים.

להמשך הטקסט

7
מרץ

חמישי 22:00
מחיר
75-85-105 ₪

סטנדאפ בצוללת עם גיתית פישר

גיתית פישר (״תותית״ ״טלויזיה מהעתיד״ ״היום בלילה עם גורי אלפי״) במופע סטנדאפ מרושל , לא אחיד וכולל מילים גסות, תבואו לראות.


פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00
נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע ישיבה

להמשך הטקסט

8
מרץ

שישי 22:00
מחיר
55-60-65 ₪

אפטר מידנייט עם יהודה עדר ולייזר לויד

חמישה מוזיקאים מיתולוגיים ממעצבי הרוק & בלוז הישראלי חברו לכדי מופע מקפיץ ומרגש של פעם בחיים.פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00
נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע ישיבה


בהופעתם הם מבצעים חומרים מקוריים, מגלגוליהם הקודמים בהרכבים שונים בהם ניגנו, לצד קלאסיקות אהובות בדרכם הייחודית.


דני שושן (סולן הצ'רצ'ילים ) – גיטרה בס ושירה

אלי חדד (להקת בנזין – הסיקסטיז) – תופים ושירה

משה דוידסון (יוצר ונגן עם אומנים והרכבים מובילים) – גיטרה ושירה

יהודה עדר (להקת תמוז-דודה- מפיק על כולל את שלמה ארצי) – גיטרה ושירה

לייזר לויד (גיטריסט פנומן- זמר יוצר בינלאומי)– גיטרה ושירה

להמשך הטקסט

9
מרץ

שבת 22:00
מחיר
60-65-70 ₪

ג'אז בצוללת: רביעיית יותם בן אור

אמן הג׳אז הבינלאומי יותם בן-אור מגיע עם להקתו מניו יורק להופעה חגיגית בארץ כחלק מהשקת אלבום הבכורה שלהם, 'Sitting on a Cloud', שיצא ביוני 2018.פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00
נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע ישיבה


באוגוסט 2014 עבר בן-אור לניו יורק לאחר שזכה במלגה מלאה ללימודים ב New School for Jazz and Contemporary Music. מאז המעבר לניו יורק, בן-אור הופיע עם להקתו בפסטיבלים ובמועדונים היוקרתיים ביותר בעיר כגון: Jazz at Lincoln Center, Bric JazzFest, Carnegie Hall, והופיע ברחבי אירופה ואמריקה.

בן-אור הקליט לאלבום 'All Original', אבישי כהן בס, קיבל מדי שנה את מלגות קרן התרבות אמריקה-ישראל לג'אז (2013-16), זכה להשתתף ב Betty Carter Jazz Ahead ב John F. Kennedy Center for the Performing Arts, בהנהלתו של הפסנתרן Jason Moran, זכה בפרס הראשון בתחרות הג'אז הבינלאומית של רוסטוב, רוסיה ועוד. בין המנטורים של בן-אור, נגן המפוחית האגדי Gregoire Maret, והבסיסיט Ben Street.


 

יותם בן-אור – מפוחית ושירה; גבריאל צ'קרחי – פסנתר (מועמד לפרסי הגרמי הלטיני); אלון ניר – באס (Billy Childs, Ari Honieg); נועם ישראלי – תופים (חצי גמר בתחרות ע״ש Monk).

להמשך הטקסט

13
מרץ

רביעי 22:00

ללא תשלום

שי בן צור | מופע סולו

שי בן צור יוצר לאורך שנים שילוב בין שירת הקוואלי המסורתית לבין השפה העברית הפייטנית בחומרים פרי עטו וממקורות השירה הסופית.פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00
נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע ישיבה


כך למעשה, יצר בן צור שפה מוסיקלית מקורית וחדשה, אי שם בין מקורות מוסיקת המדבר הרג'אסטאנית לבין השורשים האישיים של בן צור בעולמות הרוק עם השפעות, מהתרבות הצוענית ועם זיקה מקבילה לגרוב.

כמה משיריו הפכו להמנונים ונגעו בלבבות של אלפים רבים, ביניהם, "דירה" "שושן", “סובב”, “למות באהבה”, “הנה אני”, "איך אוכל להמשיך לישון", "רוקד" ועוד…

אלבומו האחרון JUNUN אשר הנו שיתוף פעולה יחד עם ג׳וני גרינווד (רדיוהד), ניג׳ל גודריץ (מפיקם של רדיוהד, יו 2, פול מקרטני ועוד) הוקלט במבצר ג׳ודפור ברג׳סטן וזוכה לתהודה רבה בעולם (אלבום השנה של הסנדי טיימס – מוסיקת עולם). תהליך ההקלטות תועד לסרט על ידי הבמאי ההוליוודי פול תומאס אנדרסון.

המסע המוסיקלי של שי בן צור נע כבר במשך שנים על הקו שבין הודו לישראל, בין העולם הרוחני והתרבותי של המוסיקה הסופית לבין השפעות מהעולם המערבי.

במופע סולו, שי נוגע במחוזות  חדשים.

אל תוך שני לופרים הוא מספל חלילים הודים, שירה וביטים. מפרק ומרכיב מחדש את השירים על גבי טקסטורות סאונד שיוצרים מסע אקספרמנטלי מרגש.

להמשך הטקסט

14
מרץ

חמישי 22:00
מחיר
70-75-80 ₪

"תפילה שבורה" | מסע בעולם היצירה והתפילה של לאונרד כהן

שירי אמונה ותפילה, שירי אהבה וכפירה, שירה תוכחה ונחמה של המכשף ממונטריאול, נזיר הזן ממאונט בולדי, היהודי מהשטעטעל, הגבר שנולד בחליפה- לאונרד כהן.


פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00
נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע ישיבה


שירי אמונה וכפירה, שירי אהבה ושנאה, שירי תוכחה ונחמה.

השירים לקוחים מכל תקופות היצירה של כהן. החל מאלבומיו הראשונים ועד לאלבום הפרידה, עם "הנני" המונומנטלי.

עיבודים עשירים, מוקפדים ומעניקים מרחב לפרשנות.

השירים מבוצעים באנגלית ובעברית וביניהם נפרשים עלילת חייו, חיפושיו וגעגועיו של היוצר המופלא.


"אני חושב שלאונרד הוא גדול כותבי התפילות החי כיום…"

(הרב מרדכי פיינלי מתוך הביוגרפיה של ליאונרד כהן מאת סילבי סימונס)

 


אברהם כהן– שירה, סיפור, גיטרה ומפוחית

יענקל'ה סגל – עיבודים והפקה מוסיקלית, בס, גיטרה אקוסטית  ושירה.

רוני עיברין – כלי הקשה

שלמה עוז – גיטרה קלאסית ושירה

יונתן ניב – צ'לו ושירה

בת חן אדרי  – שירה

להמשך הטקסט

16
מרץ

שבת 22:00
מחיר
50-60-70 ₪

ג'אז בצוללת: הבלוז של בנות חורין

נויה סול, תופעת בלוז ייחודית בישראל. מקימה לתחייה את הבלוז המקורי והנשי, בשורה אחת עם קיסריות עולם הבלוז והחלוצות בסי סמית ומא רייני.פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00
נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע ישיבה


כמעט מפתיע לגלות מה עומד מאחורי החזות העדינה, השמלה השחורה והמיקרופון הזהוב – קול עוצמתי, עמוק ושורשי, אפילו מכאיב ומתעתע, שזורק את המאזין אחורה בזמן, לראשית המאה העשרים. מזכיר את הנשים השחורות שמצאו עצמן, לראשונה בהיסטוריה, חופשיות.

אותן נשים שנפתחו לעולם של חופש כלכלי, חוקתי ומיני וגילו שהחירות המיוחלת לא מונעת כאב, אלא רק מאפשרת לך לדאוג לעצמך ככל יכולתך.


הפער בין התקוות לבין המציאות הצמיח את המוזיקה החדשה של סול. מוזיקה מהדהדת, נוקבת, יפהפיה וגלוית לב. בלי מסכות. ״הישרדות״, היא מדגישה.

 

“With a tight red skirt and mile high heels, Johnny's love and Johnny kills me all night long More and more, and more, and more pain”


הסינגל החדש של סול ״johnny's love" הוא שיר מקורי שכתבה והלחינה, בזכותו זכתה באתגר הבלוז וטסה לייצג את ישראל בתחרות הבלוז הבינלאומית IBC במיסיסיפי 2018. בימים אלה היא ווהרכב שלה חורשים את הארץ בהופעות קטנות וגדולות. ברים קטנים, לצד במות בפסטיבלי בלוז וג׳אז. בחודש פברואר עתיד לצאת אלבומה השני, במרץ תתקיים הופעת השקה חגיגית בכולי עלמא בתל אביב.

להמשך הטקסט

20
מרץ

רביעי 22:00

ללא תשלום

מופע מחווה לג'וני מיטשל – Black Crow | אורחים מיוחדים: מלכה מרום ואלי דג'יברי

המופע החדש והמושקע נולד מתוך אהבה והערכה  ליוצרת הייחודית ווהמופלאה .

ההרכב המשובח הזה , בו משתתפים הן בנגינה והן בעיבודים טובי המוסיקאים בארץ, הצליח לאגד שירים מכל התקופות –


פתיחת דלתות: 20:00 שעת הופעה: 21:00
נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע ישיבה


החל מתקופת הפולק של ג'וני דרך הרוק והג'אז המודרני, חלקם ידועים מאד וחלקם ידועים פחות, ולהפיח בהם חיים חדשים, רוח חדשה ,אשר תתן לאוהבי ג'וני מיטשל "להרגיש בבית"  ולאלו שפחות מכירים- להסחף אל תוך עולם המוסיקה העשיר כל כך של היוצרת הזאת.


ההרכב Black Crow  קיבל הכרה בינלאומית ותגובות נלהבות ממעריציה של ג'וני מיטשל ברחבי העולם, מחבריה הקרובים של ג'וני ואפילו מג'וני מיטשל עצמה!

במופע תתארח הגברת מלכה מרום, חברתה הקרובה של ג'וני מזה 50 שנה ומחברת הביוגרפיה של ג'וני- "Joni Mitchell in her own words". מלכה תשתף את הקהל בסיפורים מרתקים על ג'וני מיטשל ותעמיק את ההכרות של הקהל עם ג'וני כאדם מיוחד במינו.


כמו כן , כבוד גדול לארח במופע את נגן הסקסופון הבינלאומי והמנהל האומנותי של פסטיבל הג'אז באילת-  אלי דג'יברי.

להמשך הטקסט

26
מרץ

שלישי 21:00
מחיר
55-60-70 ₪

ג'אז בצוללת: יעל אנג'ל [צרפת]

יעל אנג'ל מיצבה את עצמה כאחת מזמרות הג'אז המעניינות ביותר בצרפת כיום. במופע היא תבצע יצירות מאלבומה האחרון הכוללים ביצועים אישיים ליצירות בי בופ אגדיות כמו So What של מילס דייביס.


פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00
נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע ישיבה


יעל הוסיפה מלל למוזיקה והפכה את היצירות לשירים אמיתיים.

יחד איתה על הבמה יופיע ג'רום וינסון, פסנתרן צרפתי, זוכה פרס פסטיבל ניס ורם ארז, נגן קונטרבס שחזר לאחרונה מניו-יורק שם ניגן עם הג'אזיסטים המובילים באזור.

הטריו יבצע עיבודים מיוחדים למבחר שירים צרפתיים עם טוויסט של ג'אז. השירים עובדו במיוחד עבור סיבוב ההופעות בישראל.


שירה – יעל אנג'ל

פסנתר – ג'רום וינסון

קונטרבס – רם ארז

להמשך הטקסט

27
מרץ

רביעי 22:00

ללא תשלום

גיא מזיג | השחור החדש | חורף 2018

גיא מזיג, כהן הגרוב הישראלי, במופע חדש שכולו להיטים מוכרים ואהובים  מימי הדורבנים ועד היום.


פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00
נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע עמידה


מופע גרובי עשיר ומסיבתי שישמח ויחמם אתכם בלילות החורף הקרים

יצאנו לרקוד, לבדוק לך תמנוע, לבד במדבר, רוצה שנתממש, אלפקה, אור כחול, את, עושה קסמים ורוק'נרול וכמובן הסינגל החדש  DANCING ALL THE WAY

להמשך הטקסט

28
מרץ

חמישי 22:00
מחיר
65-70-85 ₪

ערוץ הכיבוד | שוברים את המולדת

מדן ועד טמפורה, מאילת ועד מתי – ערוץ הכיבוד מגיעים עם המופע המלא לשבור כל פינה יפה במולדת. הכניסה מגיל 17 ומעלה!


פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00
נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע עמידה


מחוזקים באמונה ובערק, בשירים חדשים וללא התוספתן של לידוי
שחקן רכש: שקל הנסיך הפרסי, ידידות חינם עד 16:00, הכניסה בעקבים אסורה
מותר לעשן רחוק מהגלאים.


לידוי, אסטמה ושקד פררה – השלישייה ששרפה את הרשת והביאה לנו את "עור ברווז", "טניה", "קדאווה", "מוזרניק" ו"אמא"  מגיעה לשבור את הבמות!


למי שלא יודע ערוץ הכיבוד הוא ערוץ מתכתי־דתי שמורכב משלושה אנשים, חצובה אחת והמון המון תקווה. הערוץ נוסד ב־1914, ממש שנה לאחר מאורעות דגמ״ח וממש שנה לפני שנת 1915 הארורה ככל שתהיה. מייסד הערוץ, טדי סוכות, החליט לקרוא לבייבי שלו ״ערוץ הכיבוד״ על שם בנו היחיד – ערוץ.

 

להמשך הטקסט

30
מרץ

שבת 22:00
מחיר
60-70-80 ₪

פסטיבל ירושלים לאומנויות: תזמורת הכלייזמר הישראלית

תזמורת הכלייזמר הישראלית הינה אנסמבל מוסיקאלי ישראלי גדול, היחיד מסוגו בעולם, שמבצע את  מוסיקת  הכלייזמר- המורשת המוסיקאלית  העממית של יהודי מזרח אירופה.


פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00
נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע ישיבה


רפרטואר התזמורת כולל מוסיקה אינסטרומנטלית, שירים בשלל שפות, וקטעי ריקוד יהודי- מסורתי. פעילותה של התזמורת הינה אומנותית וחברתית כאחד. בהופעות נוצרת אינטרקציה בין אישית-חברתית עם הקהל- הקהל מוזמן לרקוד, לשיר ולהיות חלק מההתרחשות המוסיקלית.


הנגנים הינם נגנים צעירים ומוכשרים, בוגרי מוסדות אקדמיים למוסיקה בישראל.

התזמורת הוקמה בשנת 2017 על ידי גרשון לייזרסון- מוסיקאי כלייזמר ישראלי, מנצח, מלחין, מורה וחוקר מוסיקה יהודית, בוגר האקדמיה הישראלית למוסיקה בתל אביב.


תזמורת הכלייזמר הישראלית היא קרקס נודד של שירים וניגונים שמספרים סיפור על אהבה וגעגוע, על שמחת חיים פשוטה, על נדידה ועל בית. נגנים צעירים על הבמה, מוזיקה שמחה, צליל גדול ועשיר שעוטף את הקהל באנרגיה סוחפת. אי אפשר שלא לרקוד לצלילי תזמורת

להמשך הטקסט

4
אפריל

חמישי 22:00
מחיר
45-50-60 ₪

עטר מיינר | אורחים: דור 3,ראסטה חי

מיינר מגיע לראשונה לצוללת הצהובה במופע לרגל צאת אלבום הבכורה שלו, לאחר ששרף את בימת הבארבי בהופעת השקה בלתי נשכחת אליה כל הכרטיסים אזלו…פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00
נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע עמידה


במופע יארח את דור 3 וראסטה חי שלקחו חלק באלבום הבכורה אשר זכה לשבחים רבים וביקורות מהחמות והמפרגנות ביותר.

בשורה התחתונה, הופעת השקת האלבום הראשון של עטר מיינר הייתה לא פחות ממדהימה. היכולת של מיינר ליצור אלבום כל-כך מגובש וגם להגיש את השירים בלייב ברמה הזו בשלב כל-כך מוקדם בקריירה היא משהו שלא רואים כאן כל יום וגם לא כל שנה. הוא אולי הגיע אלינו מהצנרת, אבל נכון לכתיבת מילים אלו – הוא רק עולה.


"האלבום החדש של עטר מיינר הוא אחת הבכורות הכי מרשימות שנשמעו כאן בשנים האחרונות. הוא מצליח להישמע בינלאומי אבל לגמרי מכאן באותה נשימה, והוא מלא בהמנונים מקומיים ועדכניים" (זוהר צלח 10tv)

——————-

"מיינר הוא נביא בעירו. כלומר בעיר תל אביב, או לפחות בחלק הדרומי־מערבי שלה. קהל ההיפ הופ של דרך יפו מאוהב בו – ביבוא הסאונד, בדיכאון העירוני, בשריטה."(מתן שרון, מאקו)

——————-

" עטר מיינר הוא נסיך ההיפ-הופ החדש, יושב על כס מלכותו, עטור סינתיסייזרים, כפתורים מהבהבים, מסביבו פזורים פתקים – רבעי שירים, שאולי בכלל הוקלדו ב-Notes של האייפון. איזה אלבום, אינעל רבאק!" (שי סגל, טיים אאוט)


 

במקביל לנוכחות שלו בשטח וברשתות, מצאו הסינגלים שהוציא מקום בגלגלצ וMTV והביאו את הסקרנות סביבו לנקודת רתיחה. הבעבוע הגיע לפיצוץ עם צאת האלבום בנובמבר, ביקורות מדהימות וטיפוס מיידי לצמרת מצעדי ההשמעות הדיגיטליות ומשם ישירות להופעת השקה בבארבי שתיזכר כאחד משיאי השנה החולפת.

כחלק מסצנה רותחת של מוזיקאים שפועלים על התפר בין המיינסטרים לשוליים, מיינר הוא קול בולט. באולפן בדאון טאון אלנבי הוא רוקח ביטים נוצצים, מוציא קליפים בתקציב עצמאי .

באלבום שאותו כתב, הלחין והפיק  הוא חיבר פסקול של דור – אמנותי, אמיץ , מוטרף, שמתמודד עם  בעיות קיומיות ושאלות על אמונה ואהבה.

להמשך הטקסט

11
אפריל

חמישי 22:00
מחיר
55-60-65 ₪

שני פלג

שני פלג היא אחת היוצרות המעניינות ביותר שפועלות כיום בנוף המקומי. אלבום הבכורה שלה יצא ב-2011, התאפיין בטקסטים כנים ונוקבים וקול עוצמתי ומיצב את פלג כהבטחה גדולה ברוק הישראלי.


פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00
נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע עמידה


אלבומה השני – 'ניתוקים', שיצא ב-2017, קצר שבחים רבים מהקהל והתקשורת ומימש את ההבטחה. פלג מגיעה לצוללת עם שירים משני האלבומים, שירים חדשים והרכב חשמלי מהודק הכולל את שי חלמיש על הבס וחגי פרשמן על התופים."שני פלג היא הזמרת הכי אמיצה שפועלת כאן."
(בן שלו, הארץ)
——————
" צלילה לתוך אש תוך כדי מוזיקה מצוינת, מנוגנת היטב."
(תימורה לסינגר, גלובס)
—————–
" אותנטיות בלתי מתפשרת, יצירה שיוצאת מהבטן ומוגשת ללא יומרות"
(רז ישראלי NRG)

 

להמשך הטקסט

13
אפריל

שבת 22:00
מחיר
40-50-60 ₪

מרסדס בנד- מה זה הדבר הזה?

המרסדס  משתלטת על הצוללת הצהובה (י"ם) עם האלבום החדש "מה זה הדבר הזה" !!!!פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00
נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע עמידהבאלבומה הרביעי מנסה מרסדס בנד להבין מה נסגר עם העולם הזה.

החבורה הפרועה הופכת משבר וחרדה קיומית למסיבה צבעונית ומחורפנת.

להמשך הטקסט

2
מאי

חמישי 22:00
מחיר
70-80-100 ₪