חיפוש

דמיין עצמך יושב באולפן
ומפעיל את ציוד הסאונד המקצועי
כולך עטוף בצלילים……


"הצוללת הצהובה" מעבירה קורס אינטנסיבי בסאונד, המציע סגנון לימוד ייחודי שמטרתו להשיג את מקסימום הידע והניסיון המעשי במהלך שנת לימוד אקדמאית – כבר במהלך הקורס תוכל להפיק עבודת סאונד מקצועית!

מעיון בחוברת זו תוכל ללמוד מי אנחנו, מה אנו עושים וכיצד אנו יכולים לעזור לך להתקדם בתעשיית המוסיקה.


למי מיועד הקורס?

תכנית הקורס, שפותחה ע"י טכנאי הקלטה, סאונדמנים מובילים, מפיקים ומחנכים מקצועיים, נועדה לענות על צרכיהם של משתתפים בעלי רקע רחב – הן חסרי ניסיון והן בעלי ניסיון רב – המעוניינים לשפר את ידיעתם ולהתעדכן בטכניקות הפקה עכשווית. הקורס מיועד למוסיקאים, בעלי אולפנים אישיים או בייתים וכל אלו המעוניינים להתפתח בתחום הסאונד המקצועי.


הפילוסופיה של ביה"ס:

מטרתו העיקרית של בית הספר היא ללמד שימוש יצירתי בציוד הקלטה והגברה מקצועי. מטרה זו מושגת ע"י שילוב יעיל של הרצאות ותרגול באולפן עם דגש על התנסות מעורבות אישית, ועבודות בית.
תכנית הלימודים המיוחדת שלנו ממקמת את התלמיד בסביבת עבודה מקצועית החל מיומו הראשון בביה"ס אנו מציעים את מירב ההתנסות המעשית במהירות ובמקצועיות. סדנאות התרגול שנערכות בקבוצות קטנות מאוד מספקות התנסות בהפעלת ציוד החל מן המפגש השני. תכנית הלימוד מעניקה לתלמידים ידע והתמחות הנדרשים לביצוע מגוון רחב של משימות בהן יתקלו לעולם המקצועי, באולפן ההקלטה. כמו כן מאפשרת התכנית רכישת נסיון מעשי המעניק תחושת בטחון עצמי בעת העבודה באולפן.


שלושה עקרונות מנחים את קיום סדנת הסאונד של הצוללת הצהובה:

1. הענקת ניסיון מעשי למשתתפים בשימוש בציוד עכשווי:

ספרים , הרצאות וימי עיון אינם יכולים לתת את כל הכלים הדרושים בתחום עשיר, טכנולוגי ויצירתי כמו הסאונד. אין חלופה לניסיון מעשי! הצוללת הצהובה לוקחת את משתתפי הקורס אל מעבר להעברת החומר בכיתה ומעניקה ניסיון מעשי במצבי הקלטה אמיתיים. תלמידי בית – הספר הם בני בית בצוללת הצהובה וכל הדלתות פתוחות בפניהם במהלך הקורס. אנו מעודדים את תלמידינו לקחת חלק בכל הפעילויות המוסיקליות ולהשתתף על פי יכולתם בהקלטות ובהופעות המתקיימות במקום. משתתפי הקורס משתמשים במהלך לימודיהם בציוד עדכני ומשוכלל אותו ימצאו באולפני הקלטה מקצועיים, ומתרגלים ועובדים גם באולפן הצוללת הצהובה וגם בחדר תרגול שהוקם במיוחד עבור הקורס.


2.קיום הקורס במקום פעיל ומרכזי בתחום המוסיקה בארץ :

הצוללת הצהובה היא אחד המקומות המובילים בארץ לקיום מופעים והקלטות במקום מופיעים ופועלים אמנים ישראלים מהשורה הראשונה ובהם : ברי סחרוף, רמי פורטיס, יוני רכטר, שלומי שבן , דניאל זמיר, הדג נחש מארש דונדורמה, אסף אבידן ועוד רבים וטובים.
במקום אולפן הקלטות מתקדם וכן חדרי חזרות ואולם מופעים בעל מערכת קול ותאורה משוכללת.
הצוללת הצהובה לא רק מכשירה את המשתתפים להתמודד עם העולם האמיתי – היא היא העולם האמיתי.


3.גיבוש צוות מורים ומרצים מעודכנים הפעילים באופן מקצועי בתחום :

צוות המרצים כולל את מיטב טכנאי ההקלטה והמפיקים. המרצים שלנו מוודאים שתלמידי הצוללת הצהובה לומדים ומתרגלים חומר רלוונטי לתעשייה של היום ושל המחר.

 

הקורס הוא במתכונת שבועית ומתפרש על פני 8 חודשים


This post is also available in: אנגלית